newsletter

Otrzymuj newsletter

Zapisując się otrzymasz 30zł rabatu przy zakupach min. 300 zł.

Smart home i lampy od Yeelight

Jedni lubią życie w zgodzie z naturą, spokój i harmonię, a inni uważnie śledzą wszystkie nowinki techniczne i inteligentne rozwiązania, które mają ułatwić nam codzienne funkcjonowanie. Zawrotna karierę robią ostatnimi czasy inteligentne rozwiązania dla domu. Smart home, to innowacyjne technologie w naszym domu, które pozwalają na zdalne kierowanie urządzeniami w naszym mieszkaniu, programowanie i łączenie w inteligentną sieć. W inteligentnym domu elementy takie jak oświetlenie, ogrzewanie, alarmy, żaluzje, rolety zewnętrzne, sprzęty RTV czy AGD, brama automatyczna lub drzwi garażowe można połączyć w jeden system, którym będziemy sterować przede wszystkim na miejscu za pomocą paneli dotykowych, ale także zdalnie. Rozwiązania smart home, to przede wszystkim oszczędność czasu i pieniędzy, jednak dla tradycjonalistów to tylko zbędny gadżet, który może być zawodny i wymagający ciągłych napraw i serwisu. Jak każda nowinka, także rozwiązania typu smart, mają zarówno swoich zwolenników jak i przeciwników. Jeśli jednak jesteś amatorem nowatorskich rozwiązań jutra, przedstawiamy Ci pioniera w dziedzinie inteligentnego oświetlenia.

Zobacz świat Yeelight w nowym świetle

Lampy firmy Yeelight to nie tylko światło, ale także źródło inteligentnych rozwiązań i ukrytych supernowoczesnych technologii. Większość lamp w ofercie posiada funkcję zdalnego sterowania poprzez aplikację w telefonie czy sterowanie głosem, posiadają wbudowane czujniki zmierzchu jak lampka Plug-in Light Sensor Nightlight, która wkładana jest bezpośredni do gniazda. Kiedy natężenie światła w pomieszczeniu zmniejsza się, lampka sama się uruchamia. Jest doskonałym rozwiązaniem w pokoju dziecięcym, gdzie daje poczucie bezpieczeństwa. Bezprzewodowa lampka na biurko Z1 PRO, po naładowaniu akumulatora może świecić nawet do 40 godzin. Jest bardzo funkcjonalna i zarazem futurystyczna w swej formie. Można ją przenosić z miejsca w miejsce w zależności od potrzeby. Dodatkowo lampka posiada regulacje koloru światła i natężenia światła. Wszystko po to aby zapewnić nam komfort zarówno w trakcie pracy, jak i podczas odpoczynku. Jeśli podążasz z duchem czasu i lubisz innowacyjne rozwiązania. Uważasz, że technologie smart są stworzone dla Twojej wygody i poprawiają jakość Twojego życia? Niewątpliwie musisz zapoznać się z ofertą marki Yeelight.

Dane kontaktowe - Yeelight

Yeelight - lampy i oświetlenie
Nazwa firmy: Yeelight
Adres: Nova Silk Road Sarl C/o Regus 81 Rue de France 06000 Nice, Francja
Rok założenia: 2014
WWW: www.us.yeelight.com
Tel.: b.d.
e-mail: support@yeelight.com

Informujemy, iż firma Ardant Sp. z o.o. dostarcza oryginalnych produktów marki Yeelight. Prowadzimy sprzedaż na terenie całej Polski. Jeśli chcesz złożyć zamówienie na wybrane produkty, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta.