Lampy do przedpokoju i na korytarz

Przedpokój jak i korytarz to miejsce, które również nie może zostać bez gustownego oświetlenia. Postawić tutaj można na wiele rodzajów lamp, ale wybór konkretnej powinien być podyktowany wielkością oraz wielkością tego miejsca. Najlepszymi lampami do przedpokoju najczęściej są plafony - płaskie estetyczne lampy, które nie sprawią kłopotu wysokim domownikom podczas zdejmowania i zakładania ubrań. Innymi godnymi uwagi lampami do przedpokoju będą lampy ścienne. Te już mogą nie tylko oświetlać, ale i zdobić te niewielkie pomieszczenia.

Wybrane lampy na korytarz

Polecane kinkiety na korytarz

Lampy sufitowe do przedsionka

Wybrane lampy na klatkę schodową

Kupując lampy do korytarza bardzo często zapominamy o tym, że to miejsce również może wyglądać bardzo atrakcyjnie jak salon. Wystarczy dobrać odpowiednio do stylistyki domu lampy ścienne, czy to z abażurami, może reflektory albo spoty? Spójrz na projekty wnętrz, które tworzone są przez architektów i zobacz jak może być oświetlony przedpokój lub korytarz. Dobierz taką lampę, która nie tylko zadba o jasność, ale ozdobi to mało używane przez nas miejsce.

Jak oświetlić lustro w przedpokoju? Dobieramy lampy

Przedpokój jest pierwszym pomieszczeniem, do którego wchodzimy po długim dniu. Jest też ostatnim miejscem, za którym zamykamy drzwi i idziemy zmierzyć się z nadchodzącym dniem. Przed wyjśc(...)