newsletter

Otrzymuj newsletter

Zapisując się otrzymasz 30zł rabatu przy zakupach min. 300 zł.

Słupki ogrodowe solarne - darmowe światło na wyciągnięcie ręki!

Małe lampki solarne to nowoczesne rozwiązanie, które wykorzystuje energię słoneczną do ich zasilania. Energia tworzona jest dzięki umieszonym na górze panelom solarnym, które magazynują prąd i wykorzystują go w nocy dając delikatne światło o ciepłej barwie. To oszczędność na energii elektrycznej, ale i ekologiczna alternatywa dla tradycyjnych latarni ogrodowych.

Wybór jest szeroki, ale należy pamiętać o tym, że mają wbudowane baterie i akumulatory, które magazynują energię. Muszą mieć dużą pojemność, a stosunkowo niską moc. W innym przypadku słupek będzie świecić zbyt krótko i nie spełni swojego zadania. Wybierając go zwróć uwagę na ilość godzin przez jakie może działać - minimum to 6-12 godzin dziennie.

Nowoczesne słupki ledowe - wygląd i materiały

Słupki nowoczesne wyróżniają się nie tylko funkcjonalnością, ale także atrakcyjnym designem i estetycznym wykonaniem. Produkty te są dostępne w różnych kolorach, oprawach, kształtach i rozmiarach, co pozwala dostosować je do każdego ogrodu. Wykonane są najcześciej z metalu, aluminium, a niekiedy z żeliwa. Mogą przybierać okrągłe lub kwadratowe kształty i przekroje. Z kolorów najczęściej występującymi są te czarne, szare, antracytowe oraz brązowe. Bardziej zaawansowane modele mają możliwość łączenia się z ich właścicielem przy pomocy BlueTooth - za pomocą aplikacji. W niej można ustawiać tryby i czas świecenia w zależności od pory dnia oraz pory roku.

Słupki ogrodowe z czujnikami ruchu i zmierzchu

Nasze lampy zewnętrzne oświetlą Twój ogród dzięki wbudowanym wysokiej jakości czujnikom ruchu i zmierzchu. Zapewnią Ci automatyczne włączanie się oświetlenia tylko wtedy, gdy jest to potrzebne,. To nie tylko oszczędność energii, ale także wygoda. Funkcje te sprawiają, że oświetlenie jest bardziej efektywne i dostosowane do zmieniających się warunków otoczenia - pór roku oraz pory dnia. Ich obsługa jest prosta, a ustawień dokonuje się przy pomocy pokręteł, potencjometrów oraz przycisków zamontowanym w ukrytej części lampy.

Sprawdź ciekawą ofertę oświetlenia w naszym sklepie i wybierz tani model w przystępnej cenie. Jeśli nie możesz się zdecydować na konkretny model, z chęcią pomożemy go dobrać za Ciebie!