Stołowe witrażowe

Nie ma nic przyjemniejszego niż spokojny wieczór przy delikatnym, ciepłym i nastrojowym świetle. Takie właśnie może zapewnić elegancka lampa stołowa z witrażowym kloszem. Lampy ze szkła witrażowego są nie tylko wyjątkowo eleganckie i dekoracyjne, ale także, a może przede wszystkim nastrojowe. Płytki kolorowego szkła przepuszczają delikatnie zabarwione snopy światła, które sprawiają, że w pomieszczeniu unosi się atmosfera spokoju i relaksu. Czy w salonie trzeba czegoś więcej?

Każda witrażowa lampa to małe dzieło sztuki, które opowiada pewną historię i doskonale wpisuje się w otaczającą ją przestrzeń. To dodatek doskonały do salonu eleganckiego, w którym nie brakuje oryginalnych dodatków i dzieł sztuk. To dodatek do salonu z klasą.

Jeśli chcesz połączyć lampę witrażową ze szkłem, postaw ją na szklanym stoliku kawowym, najlepiej z transparentnym blatem. Takie zestawienie jest równie efektowne, co powieszenie lustra w tle. Lampę można też ustawić na szerokim, drewnianym parapecie. Warto jednak zwrócić uwagę na to, by lampa była odsłonięta. W takim oknie należy zawiesić krótsze firanki lub całkiem z nich zrezygnować. Postawienie lampy w dużym oknie sprawia, że granica z zewnętrzną przestrzenią zostaje zatarta, a wnętrze wydaje się bardziej przestronne.