Wyprzedaż magazynowa - RABAT 25% na wybrane lampy *

(21 produktów)

Wyprzedaż magazynowa ARDANT.PL !!!

Poniżej prezentujemy lampy i oświetlenie, które możesz nabyć w promocyjnych cenach. Wszystkie poniżej prezentowane modele są nowe i fabrycznie zapakowane. Promocja dotyczy wszystkich poniższych prezentowanych modeli oświetlenia, lecz ich liczba jest ograniczona. W celu dokonania zakupu i naliczenia rabatu, prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail.

Wysyłka towaru w następnym dniu roboczym po złożeniu i opłaceniu zamówienia. UWAGA: Jeśli chcesz nabyć wybrany model lampy - nie składaj zamówienia online. Zadzwoń lub napisz.

Wyprzedaż nie łączy się z innymi promocjami oraz z rabatami naliczanymi w koszyku zakupowym.

* promocja nie obejmuje darmowej wysyłki

Promocja obejmuje tylko i wyłącznie modele lamp z roku 2017 oraz 2018. Ilość prezentowanych powyżej lamp (kinkietów, żyrandoli, lamp wiszących, plafonów) jest ograniczona. Możesz je nabyć w atrakcyjnych cenach zachowując prawo do zwrotu. Lampy są przez nas sprawdzone i starannie zapakowane - jest to oświetlenie fabrycznie nowe. Oprócz rabatu możesz liczyć na ekspresową wysyłkę do 24 godzin od momentu złożenia i potwierdzenia przez nas zamówienia. Zamówienia składać można wyłącznie telefonicznie oraz e-mail.

Powyższe modele nie są w żaden sposób używane - obecnie nie posiadamy modeli powystawowych (outlet).