newsletter

Otrzymuj newsletter

Zapisując się otrzymasz 30zł rabatu przy zakupach min. 300 zł.

Żyrandole okręgi LED - jak dobrać?

Dzięki nowoczesnym technologiom w mieszkaniach pojawia się coraz więcej oświetlenia o ciekawym wyglądzie i designie. Wybór odpowiedniej nie jest prosty i oczywisty. Warto wiedzieć jak dobrać najlepszy model do potrzeb, ale i możliwości. W tym celu warto zaznaczyć, że:

  • Ringi ledowe stanowią główne źródło światła w pomieszczeniu i muszą oświetlać jak największą jego część.
  • Pomieszczeniem przeznaczonym do montażu jest głównie salon lub duży pokój gościnny.
  • Pasują tylko i wyłącznie do nowoczesnych wnętrz. Stanowią ciekawą ozdobę i jednocześnie bardzo wyróżniają wnętrze.
  • Występują w różnych konfiguracjach - te z jedną obręczą mogą być montowane nad stołem w jadalni, gdy ta połączona jest z salonem.
  • Pasują tylko do wysokich pomieszczeń - powyżej 230 cm do nawet 300 cm.
  • Czym większe jest pomieszczenie, tym więcej obręczy może mieć lampa.
  • Posiadają różną temperaturę barwową światła, dlatego przed zakupem sprecyzuj jaka będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednia - ciepła czy zimna.
  • Zwróć uwagę na to czy linki posiadają możliwość regulacji i długości zawieszenia.
  • Pojedyncze okręgi można wykorzystać również jako lampę wisząca nad stół
  • Występują w różnych wersjach kolorystycznych: czarne, białe, miedziane, brązow ei złote.

Wielkość i ilość obręczy ma wpływ na cenę co jest zauważalne u wszystkich producentów. To wydatek powyżej 1000 zł, dlatego musi być przemyślany.

Okrągłe lampy LED - funkcje pierścieni

Dzięki zastosowaniu paneli ledowych, mogą mieć wiele ciekawych funkcji i zyskać dodatkowe przeznaczenie. Mogą być sterowane przy pomocy pilota lub aplikacji w telefonie lub tablecie. Dzięki temu zapalisz lub zgasisz światło bez wstawania. Diody wbudowane w pierścienie mogą emitować różne barwy światła - ciepłą, zimną lub neutralną. Jeśli wybierzesz egzemplarz LED RGB, rozświetli ona salon w każdym możliwym kolorze - czerwonym, zielonym czy niebieskiem. Pozwolą dodatkowo regulować jasność - są ściemnialne bez konieczności montażu odrębnych włączników. Za pomocą regulowanych linek na jakich zamocowana jest lampa, stworzysz ciekawą aranżację świetlną, przypominającą orbity po jakich poruszają się planety. A co najważniejsze, ich żywotność wynosi nawet 25000 godzin ciągłego świecenia. Pomimo tego producenci zapewniają gwarancję na okres od 2 do nawet 5 lat od daty zakupu.

To jedne z wielu przydatnych cech i możliwości jakie oferują te żyrandole, a których nie posiadają tradycyjne lampy. Chcesz mieć taki u siebie? W naszym sklepie znajdziesz wiele ciekawych propozycji od najlepszych producentów oświetlenia z Polski oraz zagranicy. Udzielamy długiej gwarancji, dzięki czemu możesz cieszyć się niezawodnością przez wiele lat. Nasz dział obsługi klienta służy wsparciem i poradą każdemu, kto zechce się z nami skontaktować.