newsletter

Otrzymuj newsletter

Zapisując się otrzymasz 30zł rabatu przy zakupach min. 300 zł.

Wbijane solarne słupki do przydomowego ogrodu

Wbijane słupki solarne to praktyczne rozwiązanie oświetleniowe do każdego ogrodu. Dzięki prostemu montażowi, można szybko cieszyć się światłem, bez konieczności korzystania z zasilania sieciowego. Wystarczy wybrać odpowiednie miejsce, wbić lampkę w ziemię za pomocą wbudowanego szpikulca i gotowe! Nie trzeba martwić się o kable czy źródła zasilania.

Ogrodowe słupki solarne są idealne do oświetlenia alejek, roślin, podjazdów czy wejść do domu. Dzięki nim można wyeksponować piękno ogrodu także po zmierzchu, zapewniając jednocześnie komfort i bezpieczeństwo poruszania się pomiędzy roślinami i drzewami. Dzięki wbudowanym panelom słonecznym i bateriom, nie generują dodatkowych kosztów związanych z zużyciem energii elektrycznej. Ponadto, większość z nich wykonana jest z trwałych materiałów, które są odporne na warunki atmosferyczne, co gwarantuje długotrwałe użytkowanie (ochrona IP44 i IP54). Będą także świetnie pełnić rolę dekoracyjną. Dostępne są w różnorodnych wysokościach (60, 90 i 100cm), co pozwala dopasować je do każdego miejsca w przydomowym ogrodzie.

Słupki solarne z czujnikami ruchu do oświetlenia wejść i chodników

Lampy solarne mają ograniczoną pojemność akumulatorów oraz uzależnione są od energii słonecznej. W bardziej pochmurne dni korzystają z wcześniej zgromadzonej energii w akumulatorach, dlatego warto wybrać te z czujnikami ruchu. Dzięki nim lampa nie będzie świecić zaraz po zmierzchu, a tylko wtedy, gdy wykryje ruch - zbliżające się osoby. Takie rozwiazanie jest jednym z najlepszych do oświetlenia wejść do domu i różnego typu budynkach użyteczności publicznej. Można nimi oświetlić również przydrożne chodniki, wejścia do siedziby firmy i każdym innym miejscu, gdzie nie potrzeba oświetlenia ciągłego.

Słupki z czujnikami ruchu to efektywne urządzenia, które po naładowaniu mogą wyzwalać światło do 60 razy na dobę.

Słupki solarne z wymiennymi akumulatorami

Posiadamy markowe produkty, które możesz używać przez wiele lat. Posiadają zintegrowane panele solarne oraz wymienne akumulatory, dzięki czemu za 3-4 możesz je wymienić na nowe, a lampa odzyska swoje pierwotne parametry. Już nie musisz wyrzucać uszkodzonych i zniszczonych lamp do kosza, posiadamy także produkty z wydłużoną 5-letnią gwarancją! Dzięki temu dbasz o środowisko naturalne, a inwestycja w oświetlenie zwraca się z każdym kolejnym rokiem. Właśnie taki jest zamysł lamp korzystających z odnawialnych źródeł energii!

Nasz słupki ogrodowe posiadają akumulatory litowo-jonowe (Li-Ion) lub litowo-żelazowo-fosforanowe (LiFePO4), które zapewniają działanie przez cały sezon. Dzięki temu nie musisz chować oświetlenia na zimę do domu, będzie działać nawet w pochmurne i krótkie dni!