newsletter

Otrzymuj newsletter

Zapisując się otrzymasz 30zł rabatu przy zakupach min. 300 zł.

Styl boho to skrót od "bohemia", który charakteryzuje estetykę inspirowaną swobodnym, niekonwencjonalnym stylem życia artystów. Pochodzi z lat 60. i 70. XX wieku, kiedy to artystyczne społeczności w miastach takich jak San Francisco czy Paryż promowały luźne i ekscentryczne kreacje łączące elementy etniczne, vintage i folkowe. Styl boho jest manifestacją kreatywności, wolności i dążenia do wyrażenia indywidualności poprzez aranżację wnętrz.

Lampa podłogowa w stylu boho - czyli jaka?

Lampa stojąca boho to wyrazista i oryginalna ozdoba, która wnosi do pomieszczenia swobodny i artystyczny klimat. Jest wykonana z naturalnych materiałów, zdobiona bogatymi wzorami i kolorami. Styl boho w oświetleniu wykorzystuje naturalne materiały, takie jak rattan, wiklina, bambus czy drewno. Lampy występują tu w kolorach takich jak beż, czerń, brąz, czerwień, pomarańcz, żółć czy turkus. Łączą w sobie elementy różnych kultur i tradycji, tworząc eklektyczny i interesujący design. Lampa musi wprowadzić do salonu i sypialni klimat, który sprzyja relaksowi i tworzy przytulną atmosferę.

Materiały i jakość lamp stojących w stylu boho

Materiały z jakich wykonane są nasze lampy to rattan, wiklina, bambus i drewno. Nadają oświetleniu ekologicznego wyglądu, który doskonale wpisuje się w estetykę boho. Niekiedy są ozdobione ręcznie wykonanymi frędzlami, haftami, czy koralikami. Nasze produkty są solidne i trwałe, odporne na uszkodzenia co zapewnia ich długotrwałą pracę. Przy wyborze zwróć uwagę na te ważne elementy, a będziesz cieszyć się urokliwym światłem, piękną ozdobą i harmonijną aranżacją w salonie i sypialni.