newsletter

Otrzymuj newsletter

Zapisując się otrzymasz 30zł rabatu przy zakupach min. 300 zł.

Jak działają lampy mobilne LED na akumulator i USB?

To inny typ lamp i nie należy ich mylić z lampami solarnymi, które odnajdujemy obecnie na tarasach i w ogrodach. Przedstawiane lampy przenośne LED posiadają wbudowaną baterię (akumulator), którą ładować można jak zwykły telefon za pomocą portu USB. Oświetlenie to jest odporne na warunki atmosferyczne i preferowanym miejscem w jaki możemy je postawić jest taras - stół, pergola, podłoga.

Istotne jest tutaj ładowanie oraz świecenie takiej lampy zewnętrznej. Czas jaki potrzebny jest do naładowania lampy przenośnej wynosi około 10 godzin. Z kolei w pełni naładowana lampa pozwala cieszyć się światłem przez następne 18 godzin. Jeśli zatem nie planujesz zbyt długich posiedzeń na tarasie, w pełni naładowana lampa posłuży Ci przez kilka dni lub przez dwie pełne noce. Warto pamiętać by wyłączyć ją przed pójściem do domu.

Funkcje tarasowych lamp mobilnych - światło LED i ściemniacz

Jak już wspominano, w oświetleniu tego typu wykorzystano technologię LED, która zapewnia dłuższe świecenie lampy. By wydłużyć jej świecenie oraz poprawić funkcjonalność, w lampie mobilnej zainstalowany został -3 stopniowy ściemniacz, który pozwala sterować natężeniem światła. Jest to przydatne wtedy, gdy planujemy lampę postawić na stole gościnnym tak, by nie oślepiała gości. Dzięki temu wydłuża się także czas świecenia lampy.

Wbudowany ściemniacz pozwala na dotykowe ustawienie mocy jaka jest przeznaczana na generowanie światła. Może to być zużycie 30%, 60% lub 100% mocy diody LED. Warto dodać, że w przypadku, gdyby nagle lampa przestała świecić, zasilić ją można nawet z takiego urządzenia jak powerbank. Wysoki stopień ochrony IP65 gwarantuje odporność na złe warunki atmosferyczne jak wilgoć, deszcz, śnieg czy pył. To nowoczesna kolekcja oświetlenia tarasowego, którą koniecznie musisz poznać.

Przenośne lampy wiszące, stojące - podłogowe i stołowe

Prezentowane lampy mobilne możesz ustawiać zupełnie tam gdzie zechcesz bowiem producenci stworzyli całą gamę typów oświetlenia. Mogą to być lampy stołowe, które oświetlą stół przy wieczornej lub nocnej kolacji. To także lampy podłogowe, które oprócz oświetlenia przestrzeni na tarasie, stanowić będą ciekawą ozdobę ogrodu. Dostępne sa również mobilne lampy wiszące, które powiesić można na pergoli, w altanie czy domku w ogrodzie.

Od dziś nie musisz prowadzić instalacji elektrycznej tylko po to by oświetlić ulubione zakamarki w ogrodzie jak ławki czy altanki. Do tego idealnie nada się przenośna zewnętrzna lampa LED na akumulator. Sprawdź naszą ofertę oświetlenia zewnętrznego od marki Nordlux oraz Paulmann. To renomowane firmy, które dostarczają na rynek najnowsze rozwiązania oraz inteligentne technologie.

Lampy z akumulatorem – oświetlenie zewnętrzne bez instalacji elektrycznej ładowane za pomocą USB

Zapewne każdemu z nas marzy się wieczór na pięknie rozświetlonym, klimatycznym tarasie lub w ogrodzie pełnym nastrojowych lamp zewnętrznych. Niestety jeszcze kilka lat temu nie każdy myśla(...)

Szeroka oferta na lampy przenośne na baterie od marki Nordlux to najlepszy wybór i nowoczesny design. Wielu zadowolonych klientów, długa żywotność i gwarancja.