newsletter

Otrzymuj newsletter

Zapisując się otrzymasz 30zł rabatu przy zakupach min. 300 zł.

W naszej ofercie oświetlenia ogrodowego znajdziecie najnowsze rozwiązania jakimi są lampy przenośne z wbudowanymi bateriami, które naładować można w domu przy użyciu portu USB. To zewnętrzne oświetlenie mobilne LED na wysokiej jakości akumulator, które wystawiać można na zewnątrz wtedy, gdy planujesz spotkanie ze znajomymi, grilla lub inną okoliczność. Nie potrzebna jest do tego instalacja elektryczna bowiem wysoka jakość baterii zapewnia długie świecenie nawet przez 18 godzin. To idealne rozwiązanie do domu, na balkon, pergolę i taras, gdzie nie ma elektrycznej linii zasilającej. Sprawdź nasze modele lamp mobilnych od znanych producentów.

Jak działają lampy mobilne LED na akumulator i USB?

To nowy typ lamp i nie należy ich mylić z lampami solarnymi, które odnajdujemy obecnie w przydomowych ogrodach. Przedstawiane lampy przenośne LED posiadają wbudowaną baterię (akumulator), którą ładować można jak zwykły telefon za pomocą portu USB. Oświetlenie to może być używane w każdym pomieszczeniu wewnątrz domu - salonie, sypialni, korytarzu, ale również i na zewnątrz. Jest odporne na warunki atmosferyczne dzięki czemu latem i wiosną można je wynosić do ogrodu lub na balkon czy taras.

Istotne jest tutaj ładowanie oraz świecenie takiej lampy zewnętrznej. Czas jaki potrzebny jest do naładowania wynosi około 10 godzin. Z kolei w pełni naładowana lampa mobilna pozwala cieszyć się światłem przez następne 18 godzin. Jeśli nie będziesz z niej korzystać non stop, a jedynie wieczorem, w pełni naładowana lampa posłuży Ci przez kilka dni lub przez dwie pełne noce. Warto pamiętać by wyłączyć ją przed pójściem do domu.

To również świetna propozycja dla osób, które lubią podróżować. Niewielkie lampki mobilne sprawdzą się na wycieczce, biwaku, czy podczas rejsu żeglarskiego.

Funkcje lamp mobilnych - światło LED i ściemniacz

W oświetleniu tego typu wykorzystano technologię LED, która zapewnia dłuższe świecenie lampy. By wydłużyć jej działanie oraz poprawić funkcjonalność, w lampie mobilnej zainstalowany został -3 stopniowy ściemniacz, który pozwala sterować natężeniem światła. Jest to przydatne wtedy, gdy planujemy ją postawić na stole gościnnym tak, by nie oślepiała gości. Dzięki temu wydłuża się również czas jej działania.

Wbudowany ściemniacz pozwala na dotykowe ustawienie intensywności i natężenie emisji światła. Może to być zużycie 30%, 60% lub 100% mocy diody LED. Warto dodać, że w przypadku jej rozładowania, można zasilić ją nawet z takiego urządzenia jakim jest powerbank. Wysoki stopień ochrony IP65 gwarantuje odporność na złe warunki atmosferyczne jak wilgoć, deszcz, śnieg czy pył.

Przenośne lampy wiszące, stojące - podłogowe i stołowe

Prezentowane lampy mobilne możesz ustawiać zupełnie tam gdzie zechcesz bowiem producenci stworzyli całą gamę tego oświetlenia. Mogą to być lampy stołowe, które oświetlą stół przy wieczornej lub nocnej kolacji. To także lampy podłogowe, które oprócz oświetlenia przestrzeni wewnętrznej, stanowić będą ciekawą ozdobę ogrodu. Dostępne są również mobilne lampy wiszące, które powiesić można na pergoli, w altanie czy domku w ogrodzie.

Od dziś nie musisz prowadzić instalacji elektrycznej tylko po to by oświetlić ulubione zakamarki w ogrodzie jak ławki czy altanki. Do tego idealnie przyda się przenośna zewnętrzna lampa LED na akumulator. Sprawdź naszą ofertę oświetlenia zewnętrznego od marki Nordlux oraz Paulmann. To renomowane firmy, które dostarczają na rynek najnowsze rozwiązania oraz inteligentne technologie.

Szeroka oferta na lampy przenośne na baterie od marki Nordlux to najlepszy wybór i nowoczesny design. Wielu zadowolonych klientów, długa żywotność i gwarancja.