newsletter

Otrzymuj newsletter

Zapisując się otrzymasz 30zł rabatu przy zakupach min. 300 zł.

Zawieszenia i żarówki - stwórz własną lampę wiszącą

Tutaj dobierzesz odpowiednie zawieszenie do swojej lampy - jego długość oraz kolor i wykończenie. Wielu producentów wyposaża swoje modele oświetlenia w typowe zawieszki (czarne o dł. 1,0 m) przez co ciężko jest zawiesić lampę nad stołem w wysokim, czy też bardzo niskim pomieszczeniu. Posiadamy zawieszenia pojedyncze, podwójne, a także potrójne w wielu rozmiarach i kolorach (czarne, białe, miedziane, srebrne i złote). Zawieszenie to również dobry pomysł na stworzenie własnej lampy z użyciem dekoracyjnej żarówki Edisona. Dobierz zawieszenie, a następnie wybierz interesującą Cię żarówkę dekoracyjną - upewnij się, że będą pasować do siebie gwintem - ciesz się piękną lampą w swoim salonie, kuchni, sypialni i jadalni. Żarówki dekoracyjne do naszych zawieszeń znajdziesz tutaj. W razie problemów skontaktuj się z nasza obsługą, pomożemy Ci w dokonaniu najlepszego wyboru.

Żarówki na kablu w stylu industrialnym - tanie lampy do loftowych wnętrz

W ofercie naszego sklepu posiadamy szereg kabli z rozetkami i podsufitkami, które idealnie wpasują się do nowoczesnego wnętrza industrailnego. Wystarczy wybrać czarne zawieszenie, a do niego dobrać dekoracyjną żarówkę edisona z widocznym filamentem LED. Przy jej wyborze zwróć uwagę na to, by miała niewielką moc rzędu (2-3W) i ciepłą barwę światła. Oświetlenie nie może być zbyt intensywne - musisz mieć możliwość patrzenia na żarówkę, ale jednocześnie nie może Cię oślepiać. W ofercie naszego sklepu posiadamy wiele takich modeli, które sprawią, że Twój salon i sypialnia nabierze loftowego charakteru.

Lampy zwisy - tanie lampki wiszące do sypialni

Wybierając długi kabel zakończony marmurową lub metalowa oprawą w złotym kolorze, możesz stworzyć lampę wiszącą, którą umieścisz nad szafką nocną w sypialni. Posiadamy kable pokryte różnymi tkaninami i w różnych kolorach, które ułatwią Ci dopasowanie lampy do estetyki wnętrza. Tutaj również zadbaj o odpowiednią żarówkę, która nie będzie oślepiać - musi posiadać ciepłą i przytulną barwę, która jest pożądana w sypialniach przy relaksie i odpoczynku.

Możliwości personalizacji i tworzenia własnych zwisów zakończonych żarówkami są ogromne. Pamiętaj jednak, że ważna jest długość kabla, gdzie jego skrócenie spowoduje utratę gwarancji i możliwości zwrotu. By go skrócić do pożądanej długości, musisz mieć pewność na jakiej wysokości będzie wisieć nad stołem, blatem czy szafką. Zrób przymiarki i dopasowanie, a dopiero na końcu utnij przewód.