Czarne

Czerń i lampy wiszące w roli głównej - bez obaw, takie sypialnie wcale nie muszą wyglądać mrocznie. W tym przypadku czerń nie może występować w pojedynkę. Stwórz dla niej ciekawe tło sypialniane. Mogą to być elementy z czerwonej cegły lub zestawienie kilku odcieni szarości. Możesz też postawić na mocne połączenia, na przykład z kolorem żółtym lub błękitnym. Jeśli tutaj też chcesz postawić na drewno, to w tym przypadku wybierz ciemne odcienie, na przykład orzech lub mahoń. Przy wyborze czarnej lampy najważniejszy jest klosz, a właściwie jego wnętrze. Pamiętaj, że powinno być ono jasne, najlepiej białe, tak jak w lampie Atelier Astro Lighting. Dzięki temu światło odbijane od ścianek będzie się mogło dobrze rozproszyć. To bardzo ważne szczególnie w ciemnych aranżacjach.

No i w końcu… czarny kolor. Dzisiaj również stawiamy na duet black&white. Stylowy i uniwersalny, doskonale wpisujący się w nowoczesne, minimalistyczne aranżacje. Ich zaletą jest nie tylko niezwykła elegancja, ale przede wszystkim funkcjonalność. Czarne lampy wiszące w takim zestawieniu stylistycznym, potrafią dostosować się do niego niczym kameleon.

Duet black&white, czyli to, co lubimy najbardziej. To duet, który w nowoczesnych wnętrzach wypada wręcz idealnie. W aranżacji black&white warto bawić się formą lamp wiszących. Zestawiać ze sobą proste, geometryczne formy w kontrastujących kolorach. Czarną lampę powieś nad białą szafką lub odwrotnie. Montujesz kilka lamp? Nie decyduj się na jeden kolor, połącz biel i czerń w jedną, świetlną aranżację. Zestaw czarną Nighty Night z białą Dance lub model Cohen w białym i czarnym kolorze. Zapewniamy, że efekt w sypialni będzie oszałamiający.