Lampy stołowe nowoczesne

Nowoczesne lampy stołowe to mnóstwo zaskakujących form i kształtów, niespotykane materiały, oryginalne wykończenia. Mnogość oryginalnych modeli zaskakuje, ale też zachwyca. Każdy miłośnik tego designu z pewnością znajdzie tu coś odpowiedniego dla siebie. Projektanci bawią się tutaj formami, mieszają styl klasyczny z nowoczesnym, miksują kolory i wzory tworząc niepowtarzalne produkty, które przykuwają wzrok każdego. Właśnie dzięki temu oferta nowoczesnych lamp stołowych jest tak bogata i różnorodna.

Można wśród nich znaleźć lampy na typowej podstawie, ale z zaskakującym kloszem lub geometryczne formy, w których ukryte jest źródło światła. Nie brakuje także designerskich rozwiązań, takich jak świetlisty okrąg ze zintegrowanym panelem LED.

Najnowsze trendy oświetleniowe, które zadziwiają swoimi oryginalnymi kształtami, niezwykłymi wykończeniami oraz futurystycznym designem. Znajdziesz tu modele lamp z betonowymi podstawami, kloszami z gęsiego pierza oraz lampy o finezyjnych, niespotykanych dotąd kształtach. Pasują one do nowoczesnych aranżacji, skandynawskich wnętrz oraz mieszkań w stylu industrialnym. Lampy stołowe odnajdują się w wielu aranżacjach. Na ardant.pl znajdują się lampy w przeróżnych kolorach: od stonowanych - bieli, czerni, szarości, po wyraziste – fiolety, żółcie i błękity. Zaletą nowoczesnych lamp stołowych jest wbudowana w wiele modeli opcja ściemniania, która pozwala na dostosowanie natężenia światła do aktualnych potrzeb użytkownika.