newsletter

Otrzymuj newsletter

Zapisując się otrzymasz 30zł rabatu przy zakupach min. 300 zł.

Lampy zewnętrzne to nieodłączny element małej architektury, który wpisany jest w przydomowe posesje. Bez nich ciężko się poruszać po zmroku, a dom bez nich słabo się prezentuje. Zapewniają bezpieczeństwo domownikom, ale i gościom.

W sklepie Ardant oferujemy wiele rodzajów oświetlenia zewnętrznego:

  • Kinkiety zewnętrzne
  • Lampy z czujnikami ruchu i zmierzchu
  • Lampy na taras
  • Lampy do ogrodu
  • Lampy do oświetlenia schodów, ogrodzeń i elewacji

Posiadamy produkty w wielu kolorach: czarne, szare, srebrne, antracytowe, ale także w wielu stylach: klasyczne, nowoczesne i retro. Oferujemy również lampy zewnętrzne LED, które wyposażone w różnego rodzaju urządzenia pozwalające na sterowanie oświetleniem zewnętrznym, jego barwą, czasem świecenia. Dzięki temu wszystko może być zautomatyzowane i ekologiczne.

Lampy zewnętrzne będą wystawione na niesprzyjające warunki atmosferyczne jak woda, wilgoć, mróz czy słońce. W związku z tym dobierz odpowiednie oprawy, które będą szczelne i hermetyczne - co ochroni je przed zalaniem i uszkodzeniem. Kupuj produkty z materiałów odpornych na korozję, ale również takich, które będą odporne na wysokie temperatury i działanie promieni słonecznych. W sklepie ardant.pl znajdziesz lampy zewnętrzne z odpowiednią klasą szczelności - IP44 - chroni lampę przed deszczem i kroplami wody, IP54 - przed pyłem i deszczem, IP65 - odporna na strumień wody, IP67 - możliwość czasowego zanurzenia lub zatopienia lampy, IP68 - całkowite zanurzenia lampy pod wysokim ciśnieniem. Tego typu lampy powinieneś montować na podjazdach, w kostce brukowej, alejkach i chodnikach.