Oświetlenie zewnętrzne - ogrodowe

(281 produktów)

Lampy zewnętrzne są tak samo ważne jak te montowane w środku. Spełniają nie tylko funkcję oświetlenia ogrodu czy tarasu domownikom, ale także tę dekoracyjną. Są to designerskie kinkiety mocowane na elewacji, na ganku, czy pergoli. To również ogrodowe lampy, latarnie i reflektory oświetlające drzewa i rośliny.

Rabaty naliczane automatycznie w koszyku:
zakupy od 100 do 499 zł – 3%, zakupy do 999 zł – 7%, zakupy do 2499 zł – 10%, zakupy powyżej 2500 zł – 13%

W sklepie Ardant.pl znajdziesz oświetlenie z odpowiednią klasą szczelności – IP44 – chroni lampę przed deszczem i kroplami wody, IP54 – przed pyłem i deszczem, IP65 – odporna na strumień wody, IP67 – możliwość czasowego zanurzenia lub zatopienia lampy, IP68 – całkowite zanurzenia lampy pod wysokim ciśnieniem. Tego typu lampy powinieneś montować na podjazdach, w kostce brukowej, alejkach i chodnikach. Sprawdź całą ofertę lamp zewnętrznych, a jeśli będziesz potrzebować wsparcia – zadzwoń.

Zimowy salon – jak urządzić i oświetlić ogród zimowy?

Chyba nie ma osób, które chciałyby znaleźć się zimą w ciepłym jasnym i przytulnym pomieszczeniu, ale jednocześnie by znajdowało się ono na zewnątrz? W piękne słoneczne i zimowe dni mo(...)

Inteligentne oświetlenie ogrodu z lampą GL 80 LED IHF od Steinel

Jeśli masz już swój piękny wymarzony ogród, ale nadal nie wiesz jaki typ oświetlenia sprawdzi się w nim najlepiej, zapoznaj się z kilkoma możliwymi rozwiązaniami. Wraz z rozwojem technolo(...)