newsletter

Otrzymuj newsletter

Zapisując się otrzymasz 30zł rabatu przy zakupach min. 300 zł.

Lampy Sollux posiadają jeszcze jedną, niezwykle ważną zaletę – są uniwersalne. Nie muszą podążać ślepo za modą, to moda podąża za nimi. Ich ponadczasowe oprawy, nigdy się nie nudzą, są zawsze świeże w swej formie i wciąż tak samo wymowne. Lampy marki Sollux tworzone są przez ludzi z pasją, powstają przy współpracy z lokalnymi rzemieślnikami, którzy dokładają wszelkich starań, aby oprawy były synonimem kunsztu i precyzji wykonania. Ci magicy oświetlenia najbardziej lubią czarować ze stali, aluminium, betonie czy szkle. To z tych materiałów powstają małe dzieła sztuki, „tworzone dla ludzi i z myślą o ludziach”.

Polska branża oświetleniowa

Myślisz sobie, że jak coś jest praktyczne to automatycznie jest nudne, a jeśli jest uniwersalne to zazwyczaj nie ma wyrazu i charakteru. Otóż nic bardziej mylnego. Topowi projektanci wnętrz i dodatków, potrafią w niezwykły sposób łączyć funkcjonalność i wyjątkowy design w jedną spójną i zaskakującą całość. Szczególnie dynamicznie rozwijającym się segmentem na polskim rynku jest branża oświetleniowa, uznana i ceniona na całym świecie. Dlaczego? Ponieważ polskie lampy słyną z wysokiej jakości produktów oraz wyprzedzających trendy projektów i aranżacji. Polscy producenci po prostu wiedzą jak dbać o swoich klientów i partnerów. Są godni zaufania i troszczą się o ich potrzeby. A potrzeby rosną, a wraz z nimi wymagania konsumentów. Żeby przetrwać na rynku, wśród tak potężnej konkurencji, trzeba być elastycznym, dynamicznie się rozwijać, uważnie śledzić trendy i dbać dobre warunki pracy, bo tylko w takich można rozwijać swoje talenty i urzeczywistniać wizje, które mogą stać się wyznacznikiem nowych nurtów i stylu w dziedzinie oświetlenia.

Sollux – „dla ludzi i z myślą o ludziach”

Minimalizm form jest w lampach Sollux ogromnym atutem, to niezwykle skomplikowana sztuka, aby stworzyć oprawę tak skromną w swej formie a jednocześnie tak wymowną i ekspresyjną. Nowoczesne lampy z kolekcji Loopez, to kwintesencja luksusu. Kontrastowe połączenie kolorystyczne, oprawa w kształcie tuby, precyzja i niebanalny pomysł. Aranżując światłem przestrzeń, niezwykle efektowne będzie utworzenie kilku punktów świetlnych z lamp Loopez, to podkreśli ich charakter i stworzy spójną, ekspresyjną konfigurację świetlną. Dla tych, których fascynuje przyroda i chcą być bliżej natury, firma przygotowała propozycje lamp z drewna. Sophia czy imponująca Alexia, to połączenie cienkich plastrów drewnianej sklejki, tworzących efektowne abażury, rozpraszające ciepłe światło. Wnętrze rozświetlone delikatnymi promieniami, nabiera przytulnego charakteru, stając się swoistą oazą spokoju i przytulnym miejscem relaksu. Lampy marki Sollux wprowadzą nową jakość do Twojego wnętrza.

Dane kontaktowe - Sollux

Sollux - lampy i oświetlenie
Nazwa firmy: SOLLUX LIGHTING MUZOLF SP.K.
Adres: ul. Władysława Łokietka 35, 64-840 Budzyń, POLSKA
Rok założenia: b.d.
WWW: www.sollux.pl
Tel.: +48 668 80 63 23
e-mail: sklep@sollux.pl

Informujemy, iż firma Ardant Sp. z o.o. dostarcza oryginalnych produktów marki Sollux. Prowadzimy sprzedaż na terenie całej Polski. Jeśli chcesz złożyć zamówienie na wybrane produkty, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta.