newsletter

Otrzymuj newsletter

Zapisując się otrzymasz 30zł rabatu przy zakupach min. 300 zł.

Kinkiet USB jako lampka nocna w sypialni

Najlepszym możliwym miejscem, gdzie można wykorzystać ten typ lamp jest sypialnia. Montując je nieopodal łóżka, nad nim lub obok niego, zapewnisz sobie lampkę nocną i ładowarkę w jednym. Każdy z nas wykorzystuję funkcję budzika w telefonie i to dlatego musi być stale naładowany. Kinkiet z portem USB jest do tego idealny. Dodatkowo może posiadać półkę, na której taki telefon położysz w trakcie ładowania. W 100% zastąpi nie tylko lampkę nocną, ale i całą szafkę.

Kinkiety z portem USB i światłem do czytania

Lampy ścienne z portem USB i oczkiem LED są świetnym rozwiązaniem dla osób, które lubią czytać w różnych miejscach, zwłaszcza gdy nie ma odpowiedniego oświetlenia. Te kinkiety są zwykle wyposażone w diodowe światło LED oraz port USB, który umożliwia ładowanie urządzeń mobilnych, takich jak telefon czy czytniki e-booków. Możesz znaleźć różne modele, które różnią się stylem, kształtem i funkcjami. Niektóre mają elastyczne ramiona umożliwiające dostosowanie pozycji do książki, a jeszcze inne mogą mieć regulowaną jasność światła. Przed zakupem musisz jednak upewnić się jaki typ portu USB wbudowany jest w kinkiet i na jakim natężeniu działa. Może się okazać, że nie są kompatybilne z szybkimi ładowarkami, które spotykamy coraz częściej.

Gdzie jeszcze sprawdzi się kinkiet z USB?

Mogą być przydatne w różnych miejscach takich jak biuro, czy praca. Zapewnią dobre światło i pozwolą utrzymać urządzenie mobilne w pełnej gotowości przed wyjściem z pracy. To świetny dodatek również w miejscach publicznych takich jak kawiarnie i restauracje. Mogą stanowić wygodne miejsce dla klientów do pracy lub czytania, zapewniając jednocześnie możliwość ładowania urządzeń. Spotkać je można również w miejskich bibliotekach i szpitalach, gdzie każda osoba potrzebuje indywidualnego źródła światła.

W naszym sklepie znajdziesz bogatą ofertę kinkietów do sypialni z wejściem na port USB. Są to lampy tanie, ale i sprawdzone przez naszych klientów.