newsletter

Otrzymuj newsletter

Zapisując się otrzymasz 30zł rabatu przy zakupach min. 300 zł.

Oświetlenie firmy Steinel

Produkty firmy Steinel odnajdą się nie tylko w domu, ale także w korytarzach, przejściach, klatkach schodowych, biurach, salach konferencyjnych, WC, garażach i na parkingach, halach sportowych, magazynach i wielu przestrzeniach zewnętrznych. To profesjonalne rozwiązania z czujnikami ruchu, które wykorzystasz w przestrzeni wokół siebie.

Za pomocą technologi sensorowej, zapisu kamer, ultradźwięków, podczerwieni i wysokiej częstotliwości, lampy i oświetlenie Steinel pozwalają wykrywać ruch z pomieszczenia obok. Te rozwiązania świetnie sprawdzają się we wszelkiego rodzaju korytarzach i przejściach jako lampy sufitowe, plafony i oprawy. To także świetne oświetlenie do klatki schodowej, które włączane jest automatycznie. Podobne zastosowanie odnajdzie w biurach i budynkach użyteczności publicznej, gdzie przebywa wiele osób, a kontrola nad zużyciem energii z powodu stale świecących lamp jest ograniczona.

Lampy i oświetlenie Steinel znajduje coraz szersze zastosowanie w sanitariatach, umywalkach i pomieszczeniach WC, gdzie nie każdy dba o zużycie prądu za czym idą wyższe rachunki i obciążają budżety firm, galerii handlowych czy marketów. Podobna sytuacja ma miejsce we wszelkich budynkach technicznych jak magazyny czy parkingi. Nie ma potrzeby stale oświetlać całego budynku, jeśli parking wykorzystywany jest jedynie w godzinach porannych czy wieczornych lub magazyn jest bardzo duży, a pracownicy przemieszczają się w nim sporadycznie.

Lampy LED marki Steinel

To obecnie jedno z najbardziej popularnych rodzajów oświetlenia na wszelkiego typu wjazdach do domów, budynków, hall i wielu innych. Dobrze zaprogramowany i ustawiony naświetlacz LED wprowadza sporą oszczędność i daje ogromny komfort. Elegancka obudowa i technologia naświetlaczy Steinel pozwala na zastosowanie ich przy ogrodzeniach, w domu, bloku czy nawet biurze. To świetnej klasy naświetlacze, które możesz połączyć z każdym innym typem oświetlenia Steinel jak kinkiety zewnętrzne i oświetlenie ogrodowe. Wszystko to przy użyciu prostej aplikacji dostępnej na smartfonie.

Czujniki ruchu i lmapy Steinel

Niemiecka marka stawia przede wszystkim na jakość oraz design. Produkty jakie oferuje wyposażone są w nowoczesne sensoryczne czujniki ruchu, które z niebywałą precyzją włączą, podtrzymają lub wyłączą światło na wcześniej ustalonych warunkach. Idealnie sprawdzają się przy projektowaniu oświetlenia ogrodu oraz elewacji budynków. Czujniki wykrywające ruch mogą zapalać lampy już na samym wjeździe do domu, ale i elewacji, na tarasie czy alejkach w ogrodzie. Będą odporne na warunki atmosferyczne jak podmuchy wiatru, opady deszczu czy również zwierzęta - psy, koty. Koniecznie poznaj całą pulę oświetlenia Steinel i w razie pytań, zadzwoń do naszego biura obsługi klienta w celu uzyskania większej ilości zastosowań wymienionych produktów.

Dane kontaktowe - Steinel

Steinel - lampy i oświetlenie
Nazwa firmy: STEINEL Vertrieb GmbH
Adres: Dieselstraße 80-84 33442 Herzebrock-Clarholz, Niemcy
Rok założenia: 1959
WWW: www.steinel.de, www.steinel.pl
Tel.: +49 5245 448 188
e-mail: info@steinel.de

Informujemy, iż firma Ardant Sp. ZOO dostarcza oryginalnych produktów marki Steinel. Prowadzimy sprzedaż na terenie całej Polski. Jeśli chcesz złożyć zamówienie na wybrane produkty, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta.

Wybieraj spośród wielu oryginalnych produktów marki Steinel i kup online.