newsletter

Otrzymuj newsletter

Zapisując się otrzymasz 30zł rabatu przy zakupach min. 300 zł.

Plafony małe i duże

Dzięki niewielkim diodom, które odpowiadają za emisję światła, możemy produkować niezwykle designerskie oświetlenie. Chodzi przede wszystkim o kształty i rozmiary. To dotyczy plafonów, które mogą być nie tylko małe, ale i bardzo płaskie. Niektóre z nich posiadają szerokość nawet 1 cm. Nie zmienia to faktu, że nadal chętnie wybieramy duże, które niekiedy przyjmują rozmiary 1x1m. Ma to swoje atuty, gdyż mogą mieć wbudowane kamery, głośniki, a nawet domofony.

Innowacyjne rozwiązania oświetleniowe

Równie często wybieranym oświetleniem sufitowym są lampy sterowane pilotem lub telefonem. Najczęściej posiadają kilka funkcji - można je zapalić lub zgasić na odległość, zmieniać natężenie i temperaturę barwową światła (w modelach z diodami RGB, możesz ustawiać dowolne kolory). Dzięki rozwiązaniom smart, połączysz wiele lamp z telefonem jednocześnie. Dzięki temu będziesz sterować całym oświetleniem domu za pomocą jednego suwaka bądź przycisku. Niektóre przez nas polecane, wyposażone są w głośniki. Dzięki połączeniu Wi-Fi lub Bluetooth możesz odtwarzać muzykę ze swojego telefonu przebywając na przykład w ubikacji. To ciekawa propozycja na oświetlenie łazienki, gdzie podczas kąpieli można się zrelaksować i wypocząć słuchając ulubionej muzyki w ulubionym świetle.

Plafony z czujnikiem ruchu

Dzięki swoim rozmiarom, oprawy te mogą być montowane praktycznie wszędzie. To doskonałe rozwiązanie na oświetlenie klatki schodowej, korytarza lub wejścia do domu. Warto wybrać plafon z czujnikiem ruchu - dzięki niemu każda osoba, która pojawi się w jego polu widzenia, spowoduje włączenie oświetlenia. To spore udogodnienie, ale i oszczędność w porównaniu z tradycyjnymi lampami sufitowymi. Zastosowań jest znacznie więcej: garaże, budynki gospodarcze, budynku użyteczności publicznej, hotele i restauracje.

W ofercie naszego sklepu posiadamy sprawdzone oświetlenie LED od cenionych marek i producentów takich jak Nordlux i Steinel. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi, bowiem każdy ma inne funkcje i parametry techniczne.