newsletter

Otrzymuj newsletter

Zapisując się otrzymasz 30zł rabatu przy zakupach min. 300 zł.

A być może posiadasz już lampę w swoim domu, a chcesz tylko nadać jej nowego wyglądu i blasku - zastąp klasyczny abażur nowoczesnym, zamiast okrągłego wybierz prostokątny, a biel zamień w czerń. Z pewnością będzie to lampa nie do poznania. Sklep Ardant posiada wiele abażurów do różnego typu lamp - jeśli masz problem z doborem, skontaktuj się z naszą obsługą. Pomożemy Ci dokonać najlepszego wyboru.

Jak dobrać abażur do lampy wiszącej?

Klienci najczęściej decydują się na zakup całych lamp w sklepie Ardant, jednak nie jest to koniecznością. Może zdarzyć się tak, że w lampie uszkodzi lub stłucze się tylko szklany klosz. W takim przypadku warto rozważyć zakup samego abażuru, który zamocowany zostanie w starej oprawie. To również dobry sposób na odświeżenie lampy w pomieszczeniach. Jeśli za jakiś czas znudzi Ci się stara oprawa, zmienisz ją na nową. Sam dobór abażura uzależniony jest od tego jak zamocowany jest on w oprawie.

Nowoczesne abażur do lamp stołowych

Innym typem lamp, w których można wymienić klosz ze starego na nowy lub dobrać inny, będą lampy stojące. Dzięki takiej zmianie, lampa może wyglądać zupełnie inaczej i piękniej. W lamach stojących najczęściej stosuje się abażury okrągłe lub kwadratowe wykonane z tworzywa sztucznego oklejonego kolorowymi tkaninami. Sposób montażu przeważnie jest taki sam, ale lepiej wcześniej to sprawdzić. W tym celu możesz do nas zadzwonić - po kontakcie z producentem upewnimy się, czy w Twojej lampie uda się zamontować nowoczesny abażur.

Zwykle nie ma żadnych problemów w przypadku zmiany klosza, gdzie lampa pochodzi od tego samego producenta co zamiennik. Rzadko kiedy zdarza się by mocowanie było inne, chyba że lampa ma całkiem inną budowę. Tu również możesz poprosić o pomoc naszych pracowników.