newsletter

Otrzymuj newsletter

Zapisując się otrzymasz 30zł rabatu przy zakupach min. 300 zł.

Duńskie oświetlenie Umage czyli lampy ekologiczne

UMAGE to skandynawska firma produkująca lampy ze szczególną dbałością o środowisko. Firma powstała w 2008 roku o do tej pory jest obecna w ponad 2000 sklepów w 40 krajach świata. Od niedawna zmieniła nazwę na UMAGE Lighting, dlaczego? Słowo „umage” w Danii oznacza coś, co robisz dodatkowo co stwarza dla ciebie i/lub innych dodatkowe możliwości, doświadczenie, dodatkowy wysiłek. Twórcy marki twierdzą że właśnie taki jest ich produkt. Po pierwsze lampy UMAGE mają niezwykłe walory estetyczne, są niezwykle funkcjonalne. Dodatkowo tworzone z niesłychanym kunsztem z dbałością o środowisko. Wynikiem tego jest znakomity design ze zrównoważonym oddziaływaniem na przyrodę. Wszystkie produkty tego producenta pakowane są w płaskie paczki aby zoptymalizować logistykę, koszty transportu i przechowywania, aby produkty były niedrogie i bardziej dostępne. W procesie produkcji minimalizowana jest emisja węgla do atmosfery i maksymalizowane zaangażowanie w odpowiedzialność za środowisko. W projektach poszukiwana jest harmonia z nordyckim krajobrazem i otaczającym urbanistycznym obrazem Kopenhagi.

Wybrane modele lamp od UMAGE

Producent lamp UMAGE Lighting wniósł do wielu domów niespotykaną nowoczesność. Cała seria lamp EOS, zarówno stojących jak i wiszących, zdobionych piórami w kształcie kul trafia do szerokiej liczby odbiorców w Polsce i na świecie. Produkty w przystępnych cenach w porównaniu z konkurencją przyciągają odbiorców indywidualnych jak i wielu projektantów wnętrz. Osoba, która poszukuje oświetlenia do swojego domu na pewno natknęła się na produkty tej firmy. Producent nie przestaje zaskakiwać o czym świadczy nowo wprowadzony model lampy Asteria - poszukiwany przez wiele osób. Kolorystyka, dobre wykonanie, wysokiej jakości materiały oraz proste użytkowanie - to argumenty, które przemawiają do wszystkich. Z nowości jakie wprowadziła marka Umage, na uwagę zasługiwać będą nowe wersje kolorystyczne lamp z serii: Acorn (szara i miedziana), podstawa lampy stojącej Champagne (złota), Clava Dine Red Earth czy Lampa wisząca Clava Dine Ochre i srebrna Silvia. To nie jedyne lampy, które uwiodą niejednego zwolennika stylu skandynawskiego. Poznaj inne produkty UMAGE zestawione wyżej i zamów online.

Dane kontaktowe - UMAGE Lighting

UMAGE Lighting - lampy i oświetlenie
Nazwa firmy: UMAGE Lighting
Adres: Kongens Nytorv 15, DK-1050 Copenhagen K, Dania
Rok założenia: 2008
WWW: www.umage.com
Tel.: +45 31 39 31 31
e-mail: info@umage.com

Informujemy, iż firma Ardant Sp. ZOO dostarcza oryginalnych produktów marki UMAGE. Prowadzimy sprzedaż na terenie całej Polski. Jeśli chcesz złożyć zamówienie na wybrane produkty, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta.

Wybieraj spośród wielu oryginalnych produktów marki i kup lampy UMAGE Lighting.
nasz blog

Najnowsze wpisy