newsletter

Otrzymuj newsletter

Zapisując się otrzymasz 30zł rabatu przy zakupach min. 300 zł.

Dlaczego warto kupić srebrny kinkiet zewnętrzny?

Srebrny kinkiet to nie tylko oświetlenie, to także atrakcyjna ozdoba Twojego domu i elewacji. Oferowane przez nas produkty przeznaczone są w głównej mierze do domów nowoczesnych. Wykonane są z trzech typów materiałów: stali malowanej proszkowo lub chromowanej (niklowanej), stali nierdzewnej i aluminium. Ich budowa jest różnorodna: kwadratowa, prostokątna, okrągła, tuby, ale i bardziej futurystyczne z daszkami w stylu elektrycznym. Posiadają czujniki ruchu, zmierzchu oraz wbudowane diody LED, dzięki czemu będą energooszczędne i funkcjonalne przez lata. Zastosowane materiały nie będą powodować blaknięcia i uchronią je przed zniszczeniami i korozją.

Wybierane są najczęściej do elewacji i budynków wykonanych z drewna, gdzie kolor srebrny dobrze komponuje się z ciemnym drewnem. Bardzo lubiane w całej Skandynawii, gdzie tego typu domy są powszechne i lubiane

Nasz sklep oferuje wiele modeli zewnętrznych kinkietów w kolorze srebrnym (stalowe, niklowane, aluminiowe), które przetrwają ciężkie warunki atmosferyczne i próbę czasu. Będą cieszyć osoby, oświetlając i zdobiąc drewniane elewacje domów i budynków przez cały rok!