newsletter

Otrzymuj newsletter

Zapisując się otrzymasz 30zł rabatu przy zakupach min. 300 zł.

Firma Frandsen została założona w roku 1969 w Danii produkując początkowo abażury do lamp. Od początku projektowano bardzo geometryczne wzory, nowatorskie w owych czasach. W roku 1993 Benny Frandsen sprzedał firmę jednemu z podwykonawcy IKEI, aby trzy lata później odkupić ją z powrotem. Do dnia dzisiejszego firma przekształciła się we Frandsen Group wchłaniając po drodze małą firmę Verpan. Obecnie producent posiada magazyn o rozmiarze 7600 metrów kwadratowych i dystrybuuje lampy na całą Europę. Producent tworzy lampy dla ludzi, którzy uważają że dobry smak jest ważniejszy od ceny. Bardzo ważne jest produkowanie lam z dobrych materiałów i mieć pewność, że produkt będzie synonimem dobrej jakości i gustu. Producent posiada rozległą wiedzę i posiadł poziom ekspercki we wszystkich fazach produkcji oświetlenia. Skupiają się głównie na projekcie i rozwoju produktu. Producent od lat budzi uznanie w branży otrzymując wielokrotnie nagrody za najlepszy projekt lampy. W latach osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych pięciokrotnie uhonorowany nagrodą najlepszy design.

Frandsen Lighting - kolekcja lamp wiszacych i kinkietów Ball

Producent tego oświetlenia słynie z wielu modeli lamp, ale w ostatnim czasie najmodniejsze i najbardziej rozchwytywane są te z kolekcji ball. znajdziemy w nich różnokolorowe kule w połysku lub macie, które idealnie sprawdzają się zarówno do salonów jak i sypialni. Istnieje ich wiele rozmiarów i lekkich różnic, które sprawią, że będą zadowalające dla szerokiej grupy odbiorców i architektów wnętrz.

Kolekcje lamp Frandsen Lighting to: lampy wiszące pojedyncze, potrójne, na szynie, oraz te Multi z aż 7 kulami. Kolejną grupę stanowią kinkiety ball. Te dostępne są w różnych rozmiarach i wielu kolorach: miedziane, czarne, żółte oraz białe - wszystkie w kolorze matowym lub z połyskiem. Jako, że ta kolekcja lamp od Frandsen Lighting została uznana przez wielu klientów, nie zabraknąć może również lamp stołowych oraz podłogowych, które zobaczyć można powyżej. Warto jednak zaznaczyć, że to nie jedyne popularne lampy Frandsen. W sklepie Ardant znajdziesz kilkadziesiąt designerskich lamp do wnętrz nowoczesnych. Poznaj naszą szeroką ofertę i zamów online.

Dane kontaktowe - Frandsen Lighting Group

Frandsen Lighting - lampy i oświetlenie
Nazwa firmy: FRANDSEN GROUP
Adres: Egeskovvej 29, 8700 Horsens, Denmark
Rok założenia: 1968 r.
WWW: www.frandsenretail.dk
Tel.: +45 7658 1818
e-mail: info@frandsenretail.dk

Informujemy, iż firma Ardant Sp. ZOO dostarcza oryginalnych produktów marki Frandsen Lighting. Prowadzimy sprzedaż na terenie całej Polski. Jeśli chcesz złożyć zamówienie na wybrane produkty, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta.

Wybieraj spośród wielu oryginalnych produktów marki i kup lampy Frandsen online.
nasz blog

Najnowsze wpisy