newsletter

Otrzymuj newsletter

Zapisując się otrzymasz 30zł rabatu przy zakupach min. 300 zł.

Polecane kolekcje lamp firmy Aldex

Wielu jest producentów oświetlenia, którzy oferują bardzo wiele produktów. Ciężko z nich wybrać te najbardziej popularne i rozchwytywane przez klientów, jeśli katalog liczy niekiedy 2000 sztuk. W przypadku lamp Aldex jest podobnie dlatego zaprezentujemy kilka modeli i kolekcji oświetlenia, które przypadły do gustu naszym klientom. Z lamp wiszących ciekawie prezentują się kolekcje: Fepi (świetna do kuchni), Alba (w stylistyce rustykalnej), Allegra (w stylu industrialnym). Jeśli nie masz przekonania do oświetlenia wiszącego, poznaj kilka kolekcji żyrandoli: Puzo, Astra, Eko - to kilkuramienne żyrandole w stylu nowoczesnym, które polubią dodatki niemalże w każdym kolorze. Na uwagę zasługują również kinkiety oraz lampy sufitowe jak: Zambia, Sokeri, Aida i Bibi. Można by wymieniać jeszcze wiele lamp Aldex, ale najlepiej gdy sam poznasz pozostała ofertę producenta powyżej.

Producent Aldex - lampy na przełomie lat

Aldex nie jest nową firmą i powstałą już w 1981 roku. To rodzinna firma z polskim kapitałem. Wszelkie produkty użyte do produkcji posiadają niezbędne certyfikaty i spełniają wymagane normy. To już ponad 1000 modeli o ciekawych wykończeniach drewnianych, chromowanych czy szklanych. Przykłada się tutaj uwagę na jakość oraz najdrobniejsze szczegóły wykonania. Aldex po dużych inwestycjach w nowoczesny sprzęt rusza z produkcją nowoczesnych lamp, które wycinane są laserowo z metalu. To te lampy zdobywają nagrody i wyróżnienia na wielu targach w Polsce i za granicą. Jeśli chcesz zaczerpnąć więcej informacji o lampach Aldex, poniżej znajdziesz dane kontaktowe oraz więcej szczegółów.

Dane kontaktowe - Aldex

Aldex - lampy i oświetlenie
Nazwa firmy: ALDEX sp. z o.o.
Adres: ul. Dąbkowskiego 40 42-200 Częstochowa, Polska
Rok założenia: 1981
WWW: www.aldex.com.pl
Tel.: +48 34 365-66-35
e-mail: aldex@aldex.com.pl

Informujemy, iż firma Ardant Sp. ZOO dostarcza oryginalnych produktów marki ALDEX. Prowadzimy sprzedaż na terenie całej Polski. Jeśli chcesz złożyć zamówienie na wybrane produkty, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta.

Wybieraj spośród wielu oryginalnych lamp ALDEX i kup online.