newsletter

Otrzymuj newsletter

Zapisując się otrzymasz 30zł rabatu przy zakupach min. 300 zł.

Popularne lampy od producenta Light Prestige

Producent posiada szeroką gamę oczek i spotów sufitowych, które odnajdą się zarówno w salonie, ale i na korytarzach czy w kuchni. Przybierają geometryczne kształty - kwadraty, prostokąty i tuby. Na szczególną uwagę zasługuje tutaj cena tych produktów bowiem większość z nich nie przekracza sumy 100 zł co jest sporym wyróżnikiem na tle pozostałych producentów oświetlenia.

Sporą uwagę mogą przykuć różnego typu lampy wiszące Light Prestige. Zarówno te klasyczne jak i bardziej nowoczesne. Wymienić tutaj można w szczególności takie modele jak: Lugano, Reus, Garda, Caselle. Jak i poprzednio lampy te zakupić można tanio zachowując przy tym solidne wykonanie, które posłuży przez wiele lat. W wielu przypadkach lampy te posiadają zwykłe gniazda na trzonki żarówek - E27 czy GU10 przez co w każdej chwili można zmienić żarówkę na tę o innej barwie.

Dlaczego warto wybrać oświetlenie Light Prestige?

Jeśli ktoś miał okazję zapoznać się z ofertą oświetlenia Light Prestige, a także z innymi producentami, to zauważy, że wiele modeli może być do siebie podobnych, ale to Light Prestige posiada bardziej atrakcyjną cenę od pozostałych. Niekiedy lampy różnić się mogą niewielkimi detalami i kolorystyką, ale sama budowa i charakter oddane są niemalże w 100%.

Lampy od Light Prestige to nowoczesność połączona z niską ceną. Dodatkowo za firmą przemawia to, że jest to polski producent, który eksportuje swoje towary również za granicę. Jeśli bywasz w takich sieciach marketów budowlanych jak Merkury Market, Leroy Merlin, Brico Marche - tam wybrane modele możesz zobaczyć na żywo. Dzięki współpracy z tymi firmami, Light Prestige staje się wiarygodną i polecaną firmą.

Dane kontaktowe - Light Prestige

Light Prestige - lampy i oświetlenie
Nazwa firmy: Light Prestige Sp. z o.o. Sp.K.
Adres: ul.Torowa 45, 32-050 Skawina, Polska
Rok założenia: 2010
WWW: www.lightprestige.pl
Tel.: +48 733 913 443
e-mail: logistyka@lightprestige.pl

Informujemy, iż firma Ardant Sp. ZOO dostarcza oryginalnych produktów marki Light Prestige. Prowadzimy sprzedaż na terenie całej Polski. Jeśli chcesz złożyć zamówienie na wybrane produkty, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta.

Wybieraj spośród wielu oryginalnych produktów marki i kup lampy Light Prestige.