Białe

W stylowej, białej sypialni każdy odpoczynek będzie przyjemniejszy. Wbrew pozorom białe wnętrze nie zawsze potrzebuje kolorowego uzupełnienia. W wersji total też wygląda znakomicie. Biel na ścianach, w dodatkach i w lampach wiszących to bardzo dobry pomysł dla osób, które lubią poczucie harmonii i wolności. W sypialniach bardzo ważne jest to, by pamiętać o różnorodności faktur. Połyskliwa komoda lub szafki nocne, puszysty dywan - wybierz białą lampę wiszącą o ciekawej fakturze, na przykład Eos, Twist lub Carmina. Baw się bielą, spraw by w Twojej aranżacji występowała w wielu wariantach.

Obawiasz się, że biała sypialnia będzie dla Ciebie za spokojna? Zestaw biel z naturalnym, jasnym drewnem. Taki zabieg sprawi, że aranżacja nabierze odrobiny koloru i stanie się dużo bardziej przytulna.

Lampa wisząca, a kształt mebli i dodatków - co wybrać? Nie jest to kwestia nadrzędna, ale tez nie bez znaczenia. Dopasowanie formy lampy wiszącej do kształtu mebli wprowadza do pomieszczenia większy ład i porządek. Aranżacja wygląda wtedy bardziej harmonijnie. Jeśli meble są okrągłe, bądź owalne, warto wybrać białe lampy kuliste. Natomiast, jeśli rogi są ostre, zdecyduj się na lampę o prostych kształtach. Ta zasada dotyczy również rozmieszczenia kilku lamp wiszących.