newsletter

Otrzymuj newsletter

Zapisując się otrzymasz 30zł rabatu przy zakupach min. 300 zł.

Maytoni - projektanci pięknego oświetlenia

Biuro projektowe Maytoni zatrudnia najlepszych projektantów, managerów produkcji, architektów i inżynierów. Zespół ten wspólnymi siłami dąży do najlepszego asortymentu: połączenia niezawodnej jakości z nieprzeciętnym wyglądem. Cała ta wiedza w połączeniu z innowacjami technologicznymi, pozwala stworzyć unikalny produkt i dostarczyć go do wielu krajów świata.

Lampy Maytoni to połączenie ponadczasowego stylu, unikalnego designu, idealnych proporcji i bardzo wysokiej jakości materiałów. Firma stara się stworzyć nie tylko lampy, ale także nastrój i atmosferę dla ludzi sukcesu z dobrym gustem.

Szukając ciekawego oświetlenia do swojego domu, możesz przebierać spośród prawie 2000 produktów. Żyrandole pięcio i sześcioramienne, z kryształami i szkłem idealnie wpasują się do każdego salonu glamour.

Maytoni to ciekawy design lamp wiszących, stołowych, kinkietów w różnym guście, wykonane z wielu różnych materiałów i w wielu różnych kolorach. W naszym sklepie znajdziesz ponad 400 ciekawych egzemplarzy w bardzo przystępnej cenie. Są tu ciekawe lampy wiszące druciane, designerskie z miedzi, zdobione żarówkami dekoracyjnymi edisona.

Wiele produktów od firmy Maytoni wpisało się na listę naszych bestsellerów, co może świadczyć o wyjątkowości tego typu oświetlenia. Z pewnością równie ważnym atutem będą ceny. Maytoni to tanie lampy na każdą kieszeń.

Dane kontaktowe

Maytoni - lampy i oświetlenie
Nazwa firmy: Maytoni GmbH
Adres: Rothenburg 2, 48143 Münster, Niemcy
Rok założenia: 2009
WWW: www.maytoni.de
Tel.: +49 (30) 555 722 45
e-mail: info@maytoni.de