newsletter

Otrzymuj newsletter

Zapisując się otrzymasz 30zł rabatu przy zakupach min. 300 zł.

Projektanci, materiały i jakość lamp Maytoni

Biuro projektowe Maytoni zatrudnia najlepszych projektantów, managerów produkcji, architektów i inżynierów. Zespół ten wspólnymi siłami dąży do najlepszego asortymentu: połączenia niezawodnej jakości z nieprzeciętnym wyglądem. Cała ta wiedza w połączeniu z innowacjami technologicznymi pozwala stworzyć unikalny produkt i dostarczyć go do wielu krajów świata. Lampy Maytoni są bardzo różnorodne. Projekty lamp mogą pełnić różnorakie funkcje w aranżacji wnętrz. Tworzenie lampy od pomysłu, szkicu aż do końcowego dzieła, mając na uwadze każdy najmniejszy detal to główne zadanie biura projektowego tego producenta. Jakość lamp Maytoni stoi na bardzo wysokim poziomie. Europejskie standardy są przestrzegane z najwyższą atencją w autorskim wielostopniowym systemie kontroli. Od stycznia 2018 roku, kryształy używane do produkcji lamp zawierają zredukowaną ilość szkodliwego tlenku ołowiu, którego ilość nie przekracza 0,009%. Kryształy Maytoni to nie naturalne kryształowe szkło, w procesie produkcji dodawane jest aż 56 komponentów, aby zachować piękną strukturę kryształu, idealne fasety oraz refleksy. Kryształy są również przyjazne środowisku.

Piękne żyrandole, kinkiety i lampy wiszące od Maytoni

Szukając ciekawego oświetlenia do swojego domu, możesz przebierać spośród prawie 2000 produktów producenta Maytoni. Żyrandole pięcio i sześcioramienne, z kryształami i szkłem idealnie wpasują się do każdego salonu glamour. Maytoni to ciekawy wygląd lamp wiszących, stołowych, kinkietów w różnym guście, wykonane z wielu różnych materiałów i w wielu różnych kolorach. W naszym sklepie znajdziesz ponad 400 ciekawych lamp w bardzo przystępnej cenie. Są tu ciekawe lampy wiszące druciane, designerskie z miedzi, zdobione żarówkami dekoracyjnymi edisona. Dla osób, które lubią styl industrialny polecamy ciekawe potrójne lampy wiszące oraz żyrandole. Warto zauważyć, że wiele lamp od firmy Maytoni wpisał się na listę naszych bestsellerów co może świadczyć o wyjątkowości tego typu oświetlenia. Z pewnością równie ważnym atutem będą ceny. Maytoni to tanie lampy na każdą kieszeń. Popatrz na wybrane przez nas produkty i zamawiaj online z darmową dostawą. Skorzystaj z naszej polityki rabatowej!

Dane kontaktowe - Maytoni

Maytoni - lampy i oświetlenie
Nazwa firmy: Maytoni GmbH
Adres: Rothenburg 2, 48143 Münster, Niemcy
Rok założenia: 2009
WWW: www.maytoni.de
Tel.: +49 (30) 555 722 45
e-mail: info@maytoni.de

Informujemy, iż firma Ardant Sp. ZOO dostarcza oryginalnych produktów marki Maytoni. Prowadzimy sprzedaż na terenie całej Polski. Jeśli chcesz złożyć zamówienie na wybrane produkty, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta.

Wybieraj spośród wielu oryginalnych produktów marki i kup lampy Maytoni.