Lampy do pokoju dla dzieci

(392 produktów)

Projektując pokój swojego dziecka myślisz o kolorze ścian, o meblach czy dodatkach. Niestety bardzo często zapominasz, że bardzo ważne w tym wszystkim jest oświetlenie pokoju dziecinnego. To w tym pomieszczeniu Twoja pociecha spędza najwięcej czasu. Jest to dla niej nie tylko sypialnia, ale też bawialnia, plac treningowy, gabinet i miejsce odpoczynku. Dziecięcy pokój spełnia wiele funkcji, a do każdej z nich potrzebne jest odpowiednie oświetlenie. Dlatego zadbaj o odpowiedni dobór lampy zwracając uwagę na barwę światła, ilość lumenów oraz kelwinów.

Rabaty naliczane automatycznie w koszyku:
zakupy od 100 do 499 zł – 3%, zakupy do 999 zł – 7%, zakupy do 2499 zł – 10%, zakupy powyżej 2500 zł – 13%

W przypadku większych dzieci, ważne są lampy, które oświetlą biurko małego naukowca. Tutaj bardzo istotne jest, by jasne światło oświetlało cały blat. Dlaczego nie wystarczy światło centralne? Zazwyczaj biurko stoi przodem do ściany, więc światło zostaje za plecami ucznia. W ten sposób cały blat jest niedostatecznie doświetlony. Pamiętaj też o takich detalach jak strona, na której ustawisz lampę. Dla ucznia praworęcznego, lampę ustaw z lewej strony i odwrotnie. Tak by światło nie było zasłaniane ręką, którą dziecko pisze.

W tej kategorii znajdziesz ciekawe dziecięce lampy w pastelowych kolorach oraz lampki nocne dla dziewczynki i chłopczyka. Pamiętaj jednak, że lampa dla dziecka to nie tylko wygląd, ale i funkcjonalność, barwa i natężenie światła.