newsletter

Otrzymuj newsletter

Zapisując się otrzymasz 30zł rabatu przy zakupach min. 300 zł.

Biały kinkiet jest dobrym dodatkiem do każdego wnętrza - czy to ciemnych wytapetowanych ścian, drewnianych mebli lub czarnych pokryć i foteli. To uniwersalna i ponadczasowa kolorystyka, która jak dotąd jeszcze nigdy nie wyszła z mody. Zwracaj uwagę na geometrię i budowę kinkietów, ich kształty, zdobienia czy wielkość - mamy mnóstwokinkietów nowoczesnych o ciekawych formach i designie.

Kinkiet w białym kolorze lubi kontrasty, czyli mocne podkreślenia konkretnych elementów wyposażenia wnętrz. Zastanów się nad połączeniem go z ciemnymi tapetami lub kolorami ścian. Kinkiet na białej ścianie będzie się zlewał z tłem dlatego poszukaj modeli z niewielkimi zdobieniami - złote, czarne czy brązowe detale. Może być to niewielka obwódka wokół klosza czy czarny wiszący przewód z włącznikiem kinkietu. Drobnych elementów odróżniających lampę na tle białej ściany może być wiele.

Przeciwieństwem białej lampy, będą kinkiety industrialne. To najczęściej czarne modele z niewielkimi zdobieniami. Świetnie wkomponują się do jasnych salonów czy sypialni i łazienek. Przejrzyj nasz katalog kinkietów złotych i miedzianych, które będą oddawać więcej elegancji i uroku niż inne wersje kolorystyczne.