newsletter

Otrzymuj newsletter

Zapisując się otrzymasz 30zł rabatu przy zakupach min. 300 zł.

Lampy LED zdalnie sterowane pilotem lub telefonem

Proponowany typ lamp LED, które zdalnie można włączyć lub wyłączyć przy użyciu pilota lub aplikacji w telefonie, staje się coraz bardziej powszechny. W końcu nie ma to jak wyłączyć światło w swojej sypialni bez konieczności podnoszenia się z łóżka czy też fotela. W wielu przypadkach takie oświetlenie można dodatkowo programować za pomocą telefonu, dzięki czemu lampa sama zgaśnie o określonej porze lub zapali się po wykryciu ruchu. Najważniejsze jest to, że ich obsługa jest bardzo prosta bowiem wymaga jedynie zainstalowania prostej i darmowej aplikacji udostępnionej przez producenta. Reszta to już tylko operowanie suwakami w telefonie.

Oświetlenie Smart z możliwością regulacji barwy i natężenia

Przed zakupem oświetlenia nie zawsze zdajemy sobie sprawę z tego, że dana lampa LED ma konkretną liczbę lumenów czy kelwinów. Mówiąc prosto, lampa może świecić zbyt jasno lub mieć inną barwę niż byśmy chcieli. W takim przypadku świetnym zakupem będzie oświetlenie inteligentne RGB, które pozwoli nam na sterowanie barwą światła oraz samym natężeniem. Takie rozwiązanie pozwoli przyciemnić lampę np. podczas oglądania filmu w salonie, czy też ustawienie bardziej romantycznego światła podczas kolacji. Regulacja barwy światła i natężenia w lampie najczęściej odbywa się przy pomocy wspomnianego już pilota lub smartfonu z wgraną aplikacją.

Inteligentne lampy z ładowarkami indukcyjnymi i USB

Tego typu oświetlenie to również najnowszy trend, który stale znajduje swoich zwolenników. Nie ma nic bardziej denerwującego niż szukanie ładowarki i przepinanie jej z gniazdka do gniazdka. Ładowarka wbudowana w lampę biurkową, kinkiet lub inną, oszczędzi sporo czasu. Najczęściej lampy wyposażone są w ładowarki USB, ale i te ładowarki indukcyjne, które w przyszłości w 100% wyeliminują z rynku te USB.

Tego typu oświetlenie smart znajdzie zastosowanie w kinkietach do sypialni lub lampach biurkowych. Wystarczy, że telefon kładziemy na specjalnym polu, a lampa sama zadba o to by go naładować przez noc - bez kabli, wtyczek i przewodów.

Lampy z wbudowanym głośnikiem na Bluetooth

Oświetlenie na Bluetooth z głośnikiem, który może grać muzykę z Twojego telefonu jest również czymś ciekawym i popularnym. Najczęściej są to plafony do łazienki, które pozwalają się zrelaksować podczas kąpieli czy wykonywaniu innych czynności jak makijaż, poranna toaleta, prysznic. Nic tak nie umila czasu jak ulubiona muzyka, którą zapisaliśmy w telefonie, a możemy posłuchać na wysokiej jakości głośniku.

Dzięki takiemu rozwiązaniu nie trzeba już głośników dodatkowych, a sam plafon, który zamontowany jest na suficie, będzie odporny na zachlapania i parę wodną. Od teraz nie potrzebujesz już radia, a jedynie ulubionej playlisty.

Sprawdź nasze inteligentne lampy SMART, które kosztują niewiele więcej niż tradycyjne, a dają wiele więcej możliwości. Możesz łączyć je w grupy, ustawiać natężenie czy regulować ich barwę. Wszystko to w jednym unikalnym produkcie.