newsletter

Otrzymuj newsletter

Zapisując się otrzymasz 30zł rabatu przy zakupach min. 300 zł. Poprzez kliknięcie "ZAPISZ MNIE" potwierdzasz, że zapoznałeś się z Polityką Prywatności

Ładowarki indukcyjne i USB w lampach biurkowych

Ładowarki w lampach biurkowych do nauki to ciekawa alternatywa dla wszelkiego typu ładowarek do telefonów i tabletów. Nie znamy miejsca ani godziny, gdy bateria odmówi nam posłuszeństwa. W przypadku, gdy miejscem pracy bądź nauki jest biurko, idealnym rozwiązaniem będzie zakup lampy biurkowej z funkcją ładowania indukcyjnego bądź portem USB do, którego zostanie podłączony przewód do ładowania telefonu. Lampa taka może być ustawiona zarówno na biurku jak i na szafce nocnej w sypialni.

Warto mieć świadomość tego, że w przeciągu kilku lat większość urządzeń mobilnych zasilana i ładowana będzie właśnie w taki sposób, co ostatecznie wyeliminuje ogólnodostępne ładowarki przewodowe z kablem. Przemawia za tym wygoda, ekologia i nowoczesne powszechnie lubiane rozwiązania.

Porty USB do ładowania w kinkietach

To ciekawa propozycja dla wszystkich bowiem nie znajdziemy domu lub mieszkania, w którym nie byłoby sypialni. To miejsce, gdzie udajemy się na wypoczynek, a telefon najczęściej zastępuje nam budzik. Dodatkowo sporo osób lubi na dobranoc poczytać lub przeglądać portale społecznościowe co ostatecznie znacznie rozładowuje telefon komórkowy. Wymaga to powtórnego naładowania smartfonu, czyli znalezienie ładowarki oraz gniazdka, które zasili telefon.

Jeśli jednak masz kinkiety w sypialni lub dopiero planujesz je kupić, rozważ opcję z gniazdem USB oraz niewielką podpórką, gdzie spokojnie podłączysz telefon i odłożysz na wyznaczone miejsce. Z uwagi na fakt, że kinkiet podłączony jest bezpośrednio do instalacji elektrycznej, nie potrzeba Ci gniazdka czy dodatkowych przewodów. To z kolei przekłada się na wygodę oraz oszczędność czasu.

Ładowarki do telefonu w lampach - jakie wybrać?

Nie do końca zwracaj uwagę na to jaki telefon posiadasz obecnie. Najczęściej będzie to smartfon ładowany przy pomocy wejścia USB. Bardziej przyszłościowym rozwiązaniem jest zakup lamp z ładowarką indukcyjną bowiem, umowa na telefon niebawem dobiegnie końca i nie masz pewności czy Twój nowy telefon nie będzie ładowany właśnie indukcyjnie. Jeśli stoisz na etapie decyzji, jaką lampę wybrać - zdecydowanie polecamy te z polem indukcyjnym.

Dodatkowo zwróć uwagę na ilość urządzeń w domu. Możesz mieć zarówno lampki biurkowe jak i kinkiety w swojej sypialni. Zależnie od tego gdzie będziesz przebywać, Twój smartfon może być stale podpięty do źródła zasilania, dzięki czemu nie spotka Cię sytuacja, w której nagle twoje połączenie telefonicznie zostanie zerwane. Dzieje się to jednak najczęściej w bardzo ważnych momentach i sytuacjach krytycznych.