newsletter

Otrzymuj newsletter

Zapisując się otrzymasz 30zł rabatu przy zakupach min. 300 zł.

Lampa z czujnikiem ruchu - wygoda i oszczędność!

Dlaczego te lampy są tak praktyczne i chętnie wybierane przez wielu właścicieli domów jednorodzinnych i budynków gospodarczych? Osoba, która przejdzie obok takiej lampy, zostanie zidentyfikowana dzięki podczerwieni i spowoduje włączenie światła. Wracając do domu po pracy, wjeżdżasz na podjazd, a w ogrodzie i wokół domu nagle zapala się światło! Prawda, że to wygoda funkcja? Można ją ustawić tak, by po 5 minutach od braku ruchu, samoczynnie gasła. To oznacza, że jeśli wejdziesz do domu, światła pogasną samoistnie. Te funkcjonalne lampy potrafią ułatwić życie oraz oszczędzić na rachunkach za prąd.

Innowacyjna lampy Smart Home

Lampy zewnętrzne z automatycznym wyzwalaniem oświetlenia sprawdzają się tam, gdzie nie potrzeba ciągłego światła przez całą noc. Stają się jeszcze bardziej pomocne jeśli posiadają inteligentne funkcje SMART, które wykorzystasz do wielu zadań. Niektórymi modelami w ofercie naszego sklepu można zarządzać za pomocą aplikacji na smartfonie. Można je parować ze sobą i tworzyć strefy oświetlenia, ustawiać czas świecenia oraz natężenie światła. Nie potrzeba do tego dodatkowych urządzeń. Wystarczy prosta aplikacja dołączona przez producenta, którą pobierzesz z Internetu. Później tylko konfiguracja za pomocą Bluetooth i gotowe! Możesz sterować oświetleniem z każdego miejsca - szczególnie ciekawa opcja, gdy ma wbudowaną kamerę lub domofon.

Reflektory i naświetlacze zapalające się automatycznie

Wygoda i oszczędność to nie jedyne zalety, które warto wymienić. Nasze produkty posiadają dodatkowo:

  • Potencjometry i pokrętła, dzięki którym w prosty sposób ustawisz czas świecenia oraz porę dnia w jakich włączy się światło - intuicyjny wyzwalacz
  • Regulację mocy i natężenia, które są przydatne w oświetleniu domów jednorodzinnych
  • Umożliwiają szybki, prosty i intuicyjny montaż bez fachowej wiedzy i pomocy specjalistów
  • Są wykonane z trwałych i odpornych na warunki atmosferyczne materiałów. Posiadają wysokie klasy ochrony IP44, IP54, IP65, które działają w ciężkich warunkach pogodowych

Zdarza się tak, że miejsce, które chcesz oświetlić, nie posiada dostępu do prądu. Oferujemy lampy LED wyposażone dodatkowo w panele solarne. Dzięki słońcu ładują się w dzień, a włączają tylko w nocy. Przez to, że nie zapewniają światła ciągłego przez długi czas, działają nawet przez kilka dni, pomimo braku słońca. Ich moc przeważnie jest nieco niższa niż w tradycyjnych naświetlaczach, ale to doskonała alternatywa, gdy nie masz możliwości podłączenia się do sieci elektrycznej.

Ostatnie w naszej ofercie produkty to reflektory i naświetlacze, które pełnią funkcję halogenów. Przeznaczone do montażu nad bramami garażowymi, przed halami produkcyjnymi, różnego rodzaju budynkami technicznymi, gdzie wymagane jest silne światło - niekiedy o mocy 50-100W. Posiadają ruchome, obracane i regulowane oprawy, które można skierować w wybrane miejsce. Te lampy techniczne przydatne są do oświetlenia zakładów produkcyjnych i ramp podjazdowych do załadunku, gdzie wymagane jest mocne i intensywne światło.

Kinkiety i plafony z czujką ruchu

Dzięki nim spacery w ogrodzie lub kolacja na tarasie, nie będzie wiązać się z ciągłym gaszeniem i zapalaniem światła. Plafon warto wykorzystać do oświetlenia drzwi wejściowych, kinkiety na elewacji przy dróżkach i alejkach ogrodowych oraz na tarasie. Sprawdzą się świetnie również w budynkach gospodarczych, gdzie światło potrzebne jest tylko sporadycznie i ciężko o znalezienie włącznika. Kinkiety mogą być również montowane na ogrodzeniu, dzięki czemu łatwiej trafisz do domu po zmroku. Wybrane lampy mają wbudowane panele solarne, przez co do ogrodzenia nie musisz już prowadzić przewodów elektrycznych.