newsletter

Otrzymuj newsletter

Zapisując się otrzymasz 30zł rabatu przy zakupach min. 300 zł.

Baw się światłem z TK Lighiting

Oświetlenie w naszym domu pełni bardzo ważną rolę. Dobrze dobrane, potrafi podkreślić atuty wnętrza, optycznie je powiększyć lub ukryć pewne mankamenty. Ważnym aspektem jest także natężenie i barwa światła, którą dobieramy w zależności od funkcji danego pomieszczenia. Kuchnia powinna być dobrze doświetlona, z uwagi na czynności jakie w niej wykonujemy. Salon z reguły jest miejscem przytulnym i komfortowym. Ciepłe i rozproszone światło w salonie pozwoli Ci na odpoczynek i relaks. Każde pomieszczenie urządzaj światłem w zależności od swoich potrzeb i preferencji. Z poszczególnych wnętrzach zaaranżuj kilka punktów świetlnych. Punkty świetlne rozmieszczone w optymalnych miejscach, będą gwarancją pełnej funkcjonalności pomieszczenia oraz nadadzą wnętrzu wyjątkowego i ciekawego charakteru.

Oświetlenie TK Lighiting w swoim stylu

Firma Tk Lighiting z uwaga śledzi najnowsze trendy, jednak nie ulega ich presji, pozostaje sobą i zawsze wpisuje się w obecnie obowiązującą estetykę. Dzieje się tak ponieważ lampy Tk lighiting są ponadczasowe i uniwersalne w swej formie. Nie ulegają modzie, mogą jedynie czerpać inspiracje, aby dopełnić projekt elementami konkretnego stylu. Kolekcja Boho i Paglia, to wyjątkowe, klasyczne oprawy zachowane w kolorystyce czerni i bieli z pięknym akcentem w stylu boho. Tym akcentem jest ażurowy klosz wykonany z rattanu. Zachowany w naturalnej kolorystyce pięknie współgra z czernią i bielą. Oświetlenie z tej linii pięknie dopełni każde wnętrze niezależnie od stylu w jakim zostało zaaranżowane, a subtelnie rozproszone światło jakie daje lampa, nada wnętrzu przytulnego i wyjątkowego charakteru. Każda lampa tworzona jest z ogromną precyzją, wynika to z troski i szacunku do klientów.

Dane kontaktowe - TK Lighiting

Tk Lighiting - lampy i oświetlenie
Nazwa firmy: TK Lighiting
Adres: ul. Bojemskiego 8D, 42-200 Częstochowa, Polska
Rok założenia: 2013
WWW: www.tk-lighting.com
Tel.: +48 603 57 99 99
e-mail: biuro@tk-lighting.eu

Informujemy, iż firma Ardant Sp. z o.o. dostarcza oryginalnych produktów marki Tk Lighiting. Prowadzimy sprzedaż na terenie całej Polski. Jeśli chcesz złożyć zamówienie na wybrane produkty, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta.