Lampy Shilo

Marka Shilo te szereg nowoczesnych systemów oświetlenia. W ofercie firmy znajdziesz lampy wiszące mocowane do sufitu i ścian w bardzo designerki sposób. Dekoracją będą tu nie tylko same lampy Shilo, ale także przewody w różnej kolorystyce. W ofercie producenta znajdziesz wiele oczek led, spotów, lamp typu tuby czy lamp sufitowych. To firma ceniona przez projektantów i architektów wnętrz, gdyż prócz typowej funkcji oświetlenia, są one niespotykaną dekoracją. Na uznanie zasługują ciekawe kinkiety na wysięgniku, nowoczesne downlighty, oraz lampy wiszące. Kolorystyka to głównie biel i czerń stąd wpasujesz je do każdego wnętrza.

Shilo czyli niespotykane lampy wiszące i sufitowe

Marka zadziwić może nie jednego projektanta wnętrz, gdyż wrzuca na nasz rynek ciekawe i oryginalne rozwiązania. Ozdobne lampy wiszące Shilo to szereg ozdobnych kloszy: tuby, kwadraty, prostokąty i koła. Z jednej stronie proste i minimalistyczne, jednobarwne, ale z drugiej strony posiadające nietypowe walory dekoratorskie. Podobnie jest w przypadku lamp sufitowych typu oczka, reflektory czy downlighty. To szereg ciekawych form oświetlenia z możliwością ustawiania kierunku padania światła dzięki ruchomym ramionom lub obracanym reflektorom. Jeśli szukasz nowoczesnych czarno białych lamp wiszących, Shilo z pewnością przypadnie Ci do gustu.

Pomysłowe lampy wiszące Shilo - oryginalność i pomysłowość

W naszych domach coraz częściej pojawiają się lampy wiszące - w salonach, kuchniach oraz jadalniach. To typ oświetlenia, który wpasuje się wszędzie. Wszystko zależy jedynie od wielkości klosza, długości zawieszenia czy kolorystyki. Tak jest i w przypadku oryginalnych lamp wiszących od firmy Shilo, która wprowadza do swojej oferty lampy mocowane do sufitu w nietypowy sposób. Nie są to jednak lampy szynowe, a bardziej produkty przypominające lampy pająki. Jeśli chcesz zobaczyć o jaki typ oświetlenia chodzi, zwróć uwagę na modele: Viwin, pająk Dubu, Dobo czy Kabe. Te lampy wiszące przypominają również żyrandole, dlatego jeśli nie wiesz czy zastąpić żyrandol lampą wiszącą - tutaj masz rozwiązanie 2 w 1. Warto dodać, że lampy Shilo to kolekcje przeznaczone tylko i wyłącznie do nowoczesnych aranżacji. Jeśli masz dom zaprojektowany w stylu klasycznym, poznaj innych naszych producentów oświetlenia.

Dane kontaktowe - Shilo

Shilo - lampy i oświetlenie
Nazwa firmy: SHILO
Adres: b.d.
Rok założenia: 2013
WWW: www.shilo.pl
Tel.: +48 733 113 111
e-mail: shilo@shilo.pl

Informujemy, iż firma Ardant Sp. ZOO dostarcza oryginalnych produktów marki Shilo. Prowadzimy sprzedaż na terenie całej Polski. Jeśli chcesz złożyć zamówienie na wybrane produkty, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta.

Wybieraj spośród wielu oryginalnych produktów marki i kup lampy Shilo.