newsletter

Otrzymuj newsletter

Zapisując się otrzymasz 30zł rabatu przy zakupach min. 300 zł.

Oświetlenie i lampy od Paulmann Polska

Lampy oferowane przez niemieckiego producenta Paulmann w Polsce są dostępne od całkiem niedawna. Firma hucznie i z dużym sukcesem pojawia się w coraz większej liczbie sklepów Internetowych dzięki czemu asortyment trafia do szerokiego grona klientów. To marka, która bardzo szybko przypadnie wielu architektom i projektantom wnętrz. Oferuje nie tylko typowe modele lamp wiszących, kinkietów, stołowych czy reflektorów, ale także nowoczesne oświetlenie szynowe do własnego montażu. Lampy Paulmann możesz teraz zamawiać także w naszym sklepie Internetowym. Posłużymy Ci radą oraz pomocą przy doborze konkretnych elementów oświetlenia wewnętrznego oraz zewnętrznego.

Paulmann - Nowoczesne lampy LED

Firma Paulmann w swoim katalogu posiada ponad 2000 modeli lamp. Nie są to kolekcje, które gdzieś już mogłeś zobaczyć u innych producentów, to wiele oryginalnych oraz unikatowych modeli oświetlenia wiszącego oraz stojącego. Wiele z nich to nowoczesne produkty ze zintegrowanymi modułami LED, które pozwolą Ci zaoszczędzić sporo energii elektrycznej. Dodatkowo staną się wspaniałą dekoracją mieszkania - salonu, sypialni, łazienki czy ogrodu. Na uznanie zasługuje tutaj innowacyjny system oświetlenia szynowego URail, dzięki któremu możesz oświetlić salon w nowoczesny sposób. Stworzysz kilka stref oświetlenia używając w nim reflektorów, lamp wiszących czy oczek. To wszystko na prostych w montażu szynach z możliwością przesuwania i dowolnego rozmieszczania po całym pomieszczeniu.

Lampy i oświetlenie szynowe - Paulmann URail

Z pewnością widzieliście już na aranżacjach system oświetlenia szynowego, gdzie na czarnych lub innych listwach montowane są różnego typu źródła światła. Bardzo prawdopodobne, że mieliście wtedy styczność z systemem URail. To proste rozwiązanie do wszelkiego typu mieszkań, biur czy gabinetów, które posiada wiele zalet. Pierwszą z nich jest to, że szybko i samodzielnie możesz zaprojektować oświetlenie w swoim salonie dobierając odpowiednie długości szyn i złączek. Zaletą jest ich świetny design oraz wyjątkowa jakość wykonania. Ciężko będzie Ci znaleźć dobry produkt w tak przystępnej cenie. Wiele systemów oświetleniowych dostępnych na rynku nie wygląda zbyt ładnie i schludnie. Lampy Paulmann w tym przypadku biją na głowę wiele innych firm.

Lampy w systemie linkowym

To również ciekawe rozwiązanie na oświetlenie dużych pomieszczeń jak salon czy biura. Różni się od systemu URail tym, że kolejne punkty oświetlenia jak oczka czy reflektory mocowane są nie na szynach, lecz odpowiednio zamontowanych linkach. Dzięki nim można przesuwać źródło światła wg własnego uznania bez konieczności demontażu innych punktów. Do odpowiednio zaprojektowanych i zamocowanych linek można dobierać różnego typu lampy. Są to lampy wiszące, plafony, oczka, reflektorki i wiele innych typów źródeł światła. Musisz jednak wiedzieć, że w przypadku systemowego oświetlenia Paulmann (URail i linkowego), musisz dokonywać zakupu całych kompletów bowiem lampy z systemów innych producentów nie będą pasować do szyn czy linek Paulmann. O tym jak projektować i dobierać oświetlenie szynowe pisaliśmy w naszym poradniku tutaj: Jak dobrać komplet i zamontować lampy szynowe. Jeśli napotkasz problemy - napisz do nas na e-mail. Pomożemy Ci dobrać odpowiednie komplety wg własnych preferencji.

Dane kontaktowe

Paulmann - lampy i oświetlenie
Nazwa firmy: Paulmann Licht GmbH
Adres: Quezinger Feld 2 31832 Springe / Völksen, Niemcy
Rok założenia: 1968
WWW: www.paulmann.de
Tel.: +49 5041 / 998 - 0
e-mail: info@paulmann.de