newsletter

Otrzymuj newsletter

Zapisując się otrzymasz 30zł rabatu przy zakupach min. 300 zł.

Szeroki wybór żyrandoli, kinkietów i reflektorów od Endon

Kolekcje ENDON Lightning są bardzo ciekawe. Podążają za głównymi trendami w modzie oświetleniowej. Dużą część asortymentu stanowią proste lampy z ciekawymi abażurami, reflektory punktowe ruchome lub nie, oraz lampy sufitowe. Jednak unikatowe projekty, które mają za zadanie zwrócić na siebie uwagę prezentują się bardzo okazale i jest ich naprawdę wiele. Przeglądając propozycje tego producenta można znaleźć unikatowe rozwiązania lamp montowanych w lustrach, kolorowych żarówek filamentowych. Jakość produktów tej firmy jest naprawdę dobra. Dbanie o szczegóły i detale wyróżnia tego producenta na tle innych firm produkujących lampy. Wybierając oświetlenie musimy zadać sobie pytanie, co chcemy osiągnąć. Czy ma ono zwracać uwagę czy tylko dyskretnie podkreślać jakiś element wystroju. Nieważne jednak co chcemy osiągnąć, bo w asortymencie ENDON znajdziemy rozwiązania do różnych celów. Nie zapominając jednak o typowym dla Brytyjczyków stylu dystyngowanego i oszczędnego w detale. Nie znaczy to jednak, ze lampy te nadają się tylko do wnętrz klasycznych. Znajdziemy tutaj również lampy loftowe, reflektory wzorowane na lampy sceniczne oraz bardzo modne ostatnio abażury druciane, z niemal odkrytą żarówką.

Stylistyka lamp Endon Lightning - jakie style

Producent oświetlenia Endon jest jednym z nielicznych specjalistów, który wypuszcza na rynek piękne lampy w stylistyce glamour. Najczęściej są to szklane i kryształowe lampy, gdzie klosze i abażury montowane są na wykonanych z metalu podstawach. To oświetlenie eleganckie, wnoszące do domu sporo luksusu i wrażenia oryginalności. Firma Endon zajmuje się produkcją lamp zarówno do salonów jak i sypialni oraz łazienek. Wiele modeli przystosowanych jest do mocowania w trudniejszych warunkach - wilgoć. Znajdziesz również modele bardziej klasyczne w przystępnych cenach. Jeśli szukasz wytwornych abażurów, tu również masz okazje je znaleźć.

Dane kontaktowe - Endon

Endon - lampy i oświetlenie
Nazwa firmy: Endon Lightning, Poole Lighting Ltd
Adres: 9 Cabot Lane, Creekmoor Poole Dorset BH17 7BY, UK
Rok założenia: 2003
WWW: www.endon.co.uk
Tel.: 0333 00 333 08
e-mail: sales@poolelighting.com

Informujemy, iż firma Ardant Sp. ZOO dostarcza oryginalnych produktów marki Endon. Prowadzimy sprzedaż na terenie całej Polski. Jeśli chcesz złożyć zamówienie na wybrane produkty, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta.