newsletter

Otrzymuj newsletter

Zapisując się otrzymasz 30zł rabatu przy zakupach min. 300 zł.

Jak dobrać eleganckie lampy wiszące do sypialni?

Wbrew pozorom dobór odpowiedniego i zarazem eleganckiego oświetlenia wiszącego nie jest taki prosty. Na szczęście znamy kilka trików, które ułatwią podjęcie tej decyzji i pozwolą na dobranie odpowiedniego modelu. Po pierwsze - wysokość zamontowanej lampy wiszącej. Pamiętaj o tym, że chodząc po sypialni również potrzebujesz przestrzeni. Wyciągając ubrania z garderoby czy wykonując makijaż - lampa nie może Ci przeszkadzać. Nie powinna też świecić Wam prosto w oczy. Elegancką lampę wiszącą w sypialni musisz zamontować na odpowiedniej wysokości. Jeśli szafka jest mała, lampa powinna wisieć 50-60 cm nad blatem, jeśli jednak jest większa lub jest to komoda, powieś ją ok. 75-90 cm powyżej. Nie bez znaczenia tutaj jest też wielkość lampy. Większa powinna wisieć wyżej, mniejsza może być zamontowana nieco niżej.

Do eleganckich wnętrz nie pasuje również chaos, dlatego zawsze staraj się dobierać lampę w taki sposób, by nie kontrastowała z resztą dodatków lub wyposażeniem wnętrza. Całość powinna być harmonijna i spójna, co będzie sprzyjać nie tylko estetyce wnętrza, ale również odpoczynkowi w sypialni.

Najpopularniejsze lampy do eleganckiej sypialni – TOP 5 w 2022 r.

Elegancja sama w sobie trzyma się pewnych reguł jak harmonia, wysoka jakość komponentów i piękne dodatki. Warto jednak zauważyć, że elegancja elegancji nierówna. Każdy posiada inne poczucie estetyki i inaczej widzi elegancję. Z tego powodu wybraliśmy pięć najpopularniejszych lamp od Ardant.pl, które są prawdziwym hitem na 2022 rok.

1. Pojedyncza złota lampa wisząca Dallas to elegancka propozycja nie tylko do sypialni, ale również salonu i jadalni. W większej liczbie prezentuje się niesamowicie w większych przestrzeniach.

2. Owalna lampa wisząca Alton 35 to minimalistyczna, ale elegancka lampa do sypialni, która zachwyci przede wszystkim w nowoczesnych, stonowanych aranżacjach.

3. Szara lampa wisząca Galaxy to kwintesencja szyku i elegancki. Lampa świetnie sprawdzi się w każdym wnętrzu – zarówno nowoczesnym jak i klasycznym. Wysokiej jakości materiał, z którego wykonany jest klosz, jest odporny na działanie promieni UV. W naszym sklepie znajdziesz różne rozmiary i warianty kolorystyczne tej lampy.

4. Pojedyncza lampa wisząca Neve – delikatna niczym kropla rosy elegancka lampa, która pięknie dopełni wnętrze.

5. Elegancka lampa wisząca ArtDeco to propozycja, która doskonale wpisuje się w aranżacje nowoczesne, jak i Modern Classic.