newsletter

Otrzymuj newsletter

Zapisując się otrzymasz 30zł rabatu przy zakupach min. 300 zł.

Lampy wiszące od MacoDesign

Lampy MacoDesign to długa tradycja, ale dopiero 2020 rok docenił projektantów o czym jeszcze przekona się wiele osób. W wielu salonach i sypialniach popularne stały się jaskrawe i odważne kolory, a takie właśnie są abażury do lamp MacoDesign. To dobre dodatki do pozostałych aranżacji i mebli w stylu nowoczesnym. Lampy MacoDesign pozwalają podkreślić i dodatkowo ujednolicić salon czy pokój.

W znacznej ilości produktów producenta MacoDesign mamy do czynienia z lampami wiszącymi. Te zyskały popularność i nadal wieszane są nad stołami w jadalniach, nad niewielkimi blatami w salonach. Różnorodna kolorystyka pozwala na wybór konkretnego modelu - producent wychodzi z szeroką ofertą do każdego typu wnętrza. Nie ważne czy lubisz szarości, biel czy jasne kolory, lampy MacoDesign to szeroki wybór oświetlenia dla każdego.

Ciekawe abażury do lamp i oświetlenia MacoDesign

Firma i jednocześnie dystrybutor lamp MacoDesign stworzyła wiele ciekawych modeli abażurów. Największą popularnością cieszą się jednak lampy wiszące wykonane z welurowych tkanin. Dostępne są w oryginalnych niebieskich, zielonych, czarnych i złotych odcieniach. Abażury ciekawie prezentują się także w lampach stojących i podłogowych. To dobre rozwiązanie dla tych, którzy lubią spójność i komplety. Firma oferuje różne typy lamp z tymi samymi abażurami - różnią się jedynie wielkością.

Abażury MacoDesign to także oryginalny design bowiem oprócz pojedynczych lamp znajdziesz tutaj modele z dwoma abażurami. Zbudowane są tak, że jeden abażur znajduje się po zewnętrznej części lampy zaś drugi w środku - mniejszy. Abażury dodatkowo wyróżnia kolor na zewnątrz i wewnątrz. Na zewnątrz znaleźć się może zielona lub niebieska tkanina welurowa, zaś w środku liczne wzory lub złota powłoka. To pozwala na powieszenie lampy zarówno w eleganckim salonie, jak i w pokoju dziecka. MacoDesign posiada szeroki wybór wzorów i tkanin do abażurów. Po więcej zapraszamy do naszego sklepu.

Dane kontaktowe - MacoDesign

MacoDesign - lampy i oświetlenie

Nazwa firmy: MacoDesign
Adres: ul. Nad Potokiem 4, 32-087 Bibice, Polska
Rok założenia: 2014 r.
WWW: www.macopoland.com
Tel.: +48 609 387 385, +48 669 262 121
e-mail: office@macopoland.com

Informujemy, iż firma Ardant Sp. ZOO dostarcza oryginalnych produktów marki MacoDesign. Prowadzimy sprzedaż na terenie całej Polski. Jeśli chcesz złożyć zamówienie na wybrane produkty, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta.

Wybieraj spośród wielu oryginalnych produktów marki i kup lampy MacoDesign online.