Zachęcamy do współpracy blogerów i influencerów, którzy kochają piękne wnętrza

Jeśli Twoją pasją jest tworzenie niezwykłych inspiracji wnętrzarskich, uwielbiasz duński design i tak samo jak my uważasz, że lampy są wisienką na torcie w projekcie wnętrza, skontaktuj się z nami.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem duńskich marek Nordlux i DFTP w Polsce, których lampy pokochali influencerzy i blogerzy na całym świecie. Być może i Ty chcesz dołączyć do grona dumnych ambasadorów marek? Napisz do nas jak możemy rozpocząć wspólną przygodę.

Nordlux to duńska marka obecna od kilkudziesięci lat na całym świecie, w imię idei demokratycznego designu. DFTP (Design For The People) to duńska marka premium która powstała we współpracy z czołowymi duńskimi projektantami jak Maria Berntsen, Bonnelycke i duet Bjorn&Balle.

Poznajmy się! Zapraszamy twórców, którzy chcą zostać ambasadorami Nordlux w Polsce!

Jeśli prowadzisz bloga wnętrzarskiego, jeśli tworzysz piękne zdjęcia na Instagram lub Pinterest, jeśli jesteś architektem lub projektantem aktywnym w social mediach, jeśli pracujesz jako dekorator lub stylista wnętrz, jeśli prowadzisz swój kanał z wnętrzami na YouTube, jeśli tworzysz ciekawe podcasty o interior designie, jeśli prowadzisz bloga wnętrzarskiego, jeśli tworzysz piękne zdjęcia na Instagram lub Pinterest, jeśli prowadzisz konto wnętrzarskie na TikToku… napisz do nas ze swoimi pomysłami.

Zobacz przykładowe realizacje z lampami Nordlux i DFTP u influencerów. Może kolejne lampy z kolekcji Nordlux i DFTP pojawią się w Twoich wnętrzach?