newsletter

Otrzymuj newsletter

Zapisując się otrzymasz 30zł rabatu przy zakupach min. 300 zł.

Patrzysz na ten swój salon, kuchnię czy sypialnie i myślisz sobie, że Twoja przestrzeń, urządzona kilka lat temu, już Ci spowszedniała. Stała się schematyczna i zwyczajnie nudna. Moda zmieniła się diametralnie i przyszedł czas, by odświeżyć mieszkanie zarówno dosłownie jak i w przenośni. Aby dostosować przestrzeń do panujących trendów nie potrzebujesz diametralnych zmian, potężnych remontów, wyburzania ścian czy wymiany wszystkich mebli na nowe. Czasami wystarczy tylko wymiana dodatków, aby przestrzeń zyskała nowe oblicze. To niebywałe jak zmiana zasłon, poduszek, obrazów czy oświetlenia, może zupełnie zmodyfikować wnętrze nadając mu nowoczesnego, oryginalnego i niebanalnego charakteru. Zatem do dzieła. My radzimy zacząć od zmiany oświetlenia. Efektowne lampy umieszczone w kilku miejscach salonu, sypialni czy kuchni, stworzą przyjemny klimat i wypełnią przestrzeń nie tylko światłem, ale także luksusem i pięknem w najlepszym wydaniu. Proponujemy wybór lamp, które łączą w sobie klasykę i nowoczesność, ta uniwersalna stylistyka stworzy harmonijną całość z niemal każdym wnętrzem i nie znudzi nam się przez najbliższe lata.

Jakość oświetlenia Mantra w przystępnej cenie

W 2000 roku na rynek weszła hiszpańska firma Mantra i od razu zrewolucjonizowała branżę oświetleniową. Nowatorskie projekty w połączeniu z wysoką jakością i przystępną ceną, sprawiły, że o marce usłyszał cały świat. Z niewielkiej firmy, która produkowała i dystrybuowała oświetlenie lokalnie, stała się uznaną na wszystkich kontynentach marką specjalizującą się w projektowaniu i produkcji nowoczesnego i luksusowego oświetlenia. „Tworzymy lampy z osobowością i charakterem, chcemy, aby były w przystępnej cenie, by w ten sposób móc trafić do największej rzeszy odbiorców”. Firma opiera swoją działalność o najwyższe standardy produkcji, profesjonalizm i współpracę z uznanymi, cenionymi i niekonwencjonalnymi w swej wizji projektantami. Te kryteria utorowały marce drogę do sukcesu. Ta renomowana firma posiada w swej ofercie niekonwencjonalne wzory lamp wiszących, podłogowych, stołowych czy kinkietów. Każdy projekt jest innowacyjny, ale dokładnie przemyślany i wykonany z niebywałą precyzją, aby w sposób wyjątkowy rozświetlać Twoją przestrzeń.

Unikatowy design Mantra w minimalistycznym stylu

W kolekcja Eve znajdziemy eleganckie i szlachetne w swej formie lampy w stylowych, kremowych abażurach, podwieszone na czarnych, metalowych ramionach przypominających łodygi. Ten kontrast kolorystyczny oraz połączenie surowego metalu z przytulną tkaniną, to swoisty mariaż klasyki z nowoczesnością. Lampy Eve to wizytówka firmy, są one bardzo popularne wśród klientów z całego świata.

Kolejną rodziną wyjątkowych lamp są lampy z serii Galaxia. Niby nic nadzwyczajnego, przewód zakończony betonową kulą, a kula połączona z ozdobną żarówką, także w kształcie kuli. Banał, a jednak fenomen. Piękno zaklęte w prostocie. Analogiczna sytuacja jest z kolekcją lamp Cellar. Połączenie ciemnego metalu z mlecznymi szklanymi kulami. Ale czy możecie sobie wyobrazić w ilu różnych formach i konfiguracjach mogą występować takie właśnie kule? Imponujący wybór lamp z tej serii daje niezliczoną ilość możliwości zaaranżowania przestrzeni. Możemy łączyć lampy wiszące z lampami podłogowymi i kinkietami, tworząc spójną, elegancką i niesamowitą przestrzeń.

Każda kolekcja firmy Mantra jest niezwykle ciekawa i godna polecenia. Poza swoimi walorami estetycznymi, lampy Mantra opierają się na oświetleniu typu LED co sprawia, że są energooszczędne, co w obecnych czasach jest to ważny argument „za”.

Dane kontaktowe - Mantra

Mantra - lampy i oświetlenie
Nazwa firmy: Mantra
Adres: 157 CROSS AV OAKVILLE ONTARIO L6J 2W7
Rok założenia: 2000
WWW: www.mantralighting.ca
Tel.: 647 877 9457
e-mail: sales@mantralighting.ca

Informujemy, iż firma Ardant Sp. z o.o. dostarcza oryginalnych produktów marki Mantra. Prowadzimy sprzedaż na terenie całej Polski. Jeśli chcesz złożyć zamówienie na wybrane produkty, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta.

Wybieraj spośród wielu oryginalnych produktów marki Mantra i kup online.