newsletter

Otrzymuj newsletter

Zapisując się otrzymasz 30zł rabatu przy zakupach min. 300 zł.

Plafony LED - wiele kolorów i rozmiarów do wyboru

Dzięki niewielkim diodom, które odpowiadają za emisję światła, można znaleźć niezwykle designerskie oświetlenie sufitowe. Chodzi przede wszystkim o kolory, kształty i rozmiary. To dotyczy plafonów, które mogą być nie tylko małe, ale i bardzo płaskie. Niektóre z nich posiadają szerokość nawet 1 cm. Niektóre niekiedy przyjmują rozmiary 1x1m. Ma to swoje atuty, gdyż mogą mieć wbudowane kamery, głośniki, a nawet domofony.

W przypadku wykończenia lampy oraz kolorów, możesz wybierać spośród czarnych, białych, złotych, zielonych, bordowych, ale i brązowych (imitacja drewna).

Plafon SMART - światło na pilota i aplikację

Równie często wybierane są plafony sterowane pilotem lub telefonem. Najczęściej posiadają kilka funkcji - można je zapalić lub zgasić na odległość, zmieniać natężenie i temperaturę barwową światła (w modelach z diodami RGB, możesz ustawiać dowolne kolory). Dzięki rozwiązaniom smart, połączysz wiele lamp z telefonem jednocześnie. Dzięki temu będziesz sterować całym oświetleniem domu za pomocą jednego suwaka bądź przycisku. Niektóre przez nas polecane, wyposażone są w głośniki. Dzięki połączeniu Wi-Fi lub Bluetooth, możesz odtwarzać muzykę ze swojego telefonu przebywając na przykład w ubikacji. To ciekawa propozycja na oświetlenie łazienki, gdzie podczas kąpieli można się zrelaksować i wypocząć słuchając ulubionej muzyki w ulubionym świetle.

Plafony ledowe z czujnikiem ruchu

Dzięki swoim rozmiarom, oprawy te mogą być montowane praktycznie wszędzie. To doskonałe rozwiązanie na oświetlenie klatki schodowej, korytarza lub wejścia do domu. Warto wybrać plafon z czujnikiem ruchu - dzięki niemu każda osoba, która pojawi się w jego polu widzenia, spowoduje włączenie oświetlenia. To spore udogodnienie, ale i oszczędność w porównaniu z tradycyjnymi lampami sufitowymi. Zastosowań jest znacznie więcej: garaże, budynki gospodarcze, budynku użyteczności publicznej, hotele i restauracje.

Plafon LED do niskiego pomieszczenia

Jeśli w Twoim domu znajdują się niskie i małe pomieszczenia, plafon będzie w nim świetnym rozwiązaniem. To dzięki panelowi LED zamontowanemu w płaskiej obudowie w prosty sposób możesz zaaranżować nim nowoczesne wnętrze. Dodatkową zaletą jest duża ilość światła oraz szeroki kąt wiązki, który wynosi 180 stopni. Dzięki opalowym, szklanym dyfuzorom jasne i białe światło rozchodzi się we wszystkich kierunkach równomiernie.

Najbardziej popularnymi niskimi pomieszczeniami, gdzie sprawdzają się lampy LED są piwnice, strychy, garderoby, spiżarnie oraz poddasza. To także dobre rozwiązanie do oświetlenia skosów, gdzie ciężko zamontować żyrandol lub lampę wiszącą.

W ofercie naszego sklepu posiadamy sprawdzone plafony sufitowe od cenionych marek i producentów takich jak Nordlux i Steinel. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi, bowiem każdy ma inne funkcje i parametry techniczne.