Nasze bestsellery - modne i popularne lampy w Ardant.pl

(191 produktów)

Poniżej prezentujemy Państwu lampy, które były najchętniej kupowane w ubiegłych miesiącach. To modele w wielu stylach i kolorystyce, ale przeważają tutaj modele lamp nowoczesnych - kinkiety, wiszące, żyrandole. Bestsellerem w roku 2019 została lampa ścienna Passarinho. To Elegancki kinkiet z białym abażurem i niewielkim zdobieniem w postaci kryształu zawieszonego na lekko wygiętym ramieniu. Kolejną lampą, która przypadła do gustu wielu osobom jest kinkiet ścienny Keira. To model na chromowanym ramieniu, zdobiony czarnym abażurem i dużą szklaną kulą. Idealnie wpisuje się do wnętrz eleganckich i luksusowych. Na 3 miejscu naszych bestsellerów pozostaje elegancki plafon Art Deco, który utrzymuje się na tej liście już od 2018 roku. O ile czołówka naszej listy to lampy klasyczne - znajdziesz tutaj więcej lamp nowoczesnych. Zapoznaj się z naszymi popularnymi modelami oświetlenia na Ardant.pl

Lampy klasyczne nadal popularne w 2019

Klasyka to styl, który zachwyca od lat. Nie zabrakło dla niego miejsca również w 2019 roku, gdzie na naszej liście najpopularniejszego oświetlenia, na trzech pierwszych miejscach pozostają własnie lampy klasyczne. Są to wspomniane już wcześniej:
  • TOP1 - kinkiet Passarinho od producenta Maytoni
  • TOP2 - kinkiet Keira od producenta Ardant Decor
  • TOP3 - plafon Art Deco również od firmy Ardant Decor
Można śmiało powiedzieć, że sam styl klasyczny ewoluuje i często staje się bardziej elegancki. Nieco zmodyfikowany design i dobór niektórych materiałów sprawia wrażenie jakoby lampa była klasyczna, ale nieco w nowocześniejszym stylu. To tego typu lampy stają się coraz bardziej popularne nie tylko w domach, ale i mniejszych mieszkaniach. Wraz z szeroką ofertą projektantów wnętrz, powstają coraz to nowsze i ciekawsze modele lamp klasycznych. Co najistotniejsze, lampy w tym stylu z biegiem czasu stają się jeszcze bardziej unikatowymi formami, których nie trzeba wymieniać przy kolejnym remoncie mieszkania. Jeśli lubisz klasykę - nie wahaj się i poznaj nasza ofertę i zamów oświetlenie online.

Trendy w lampach nowoczesnych i oświetleniu w 2019

W przypadku bestsellerów jeśli chodzi o lampy nowoczesne, jest to zdecydowany zwycięzca pierwszego kwartału 2019 roku. W naszym rankingu oświetleniowym nie pokazujemy lamp, które sprzedały się wyłącznie jeden raz - to modele, które kupowane były kilkukrotnie. Natomiast modeli, które zamawiane były przez naszych klientów jedno i dwu - krotnie, było ponad 1000 z czego 75% to właśnie lampy nowoczesne. Warto zauważyć, że w naszej ofercie przeważają właśnie te lampy. Na rynku branżowym pojawiło się kilka ciekawych modeli, które prawdopodobnie dopiero staną się tymi popularnymi. Zanim jednak się to stanie, architekci i projektanci wnętrz potrzebują modeli 3D, które będą mogli wkomponować do nowych mieszkań swoich klientów. Powstaną nowe aranżacje i inspiracje dla kolejnych osób, które idąc za trendami, będą oświetlać swoje domy w podobny sposób. Nie ma w tym nic złego, bo to co piękne, podoba się wielu osobom. Jedni lubią klasykę, a inni styl nowoczesny. Nie musisz obawiać się, że każdy dom będzie wyglądał tak samo - w naszym sklepie znajdziesz kilka tysięcy ciekawych i starannie wybranych modeli oświetlenia, które przypadną Ci do gustu pod wieloma względami. Na samym początku jednak poznaj nasze bestsellery, które cieszyły się popularnością w roku 2018, ale cieszą nadal i w 2019.