newsletter

Otrzymuj newsletter

Zapisując się otrzymasz 30zł rabatu przy zakupach min. 300 zł.

Użytkowe lampy i technologie od Saxby

W kolekcji znajdują się też lampy podtynkowe, które są bardzo popularne, schowane w zabudowie sufitowej karton – gipsowej. Reflektory kierunkowe w różnych tradycyjnych kolorach podświetlą znaczące miejsca, na które chcemy zwrócić uwagę odwiedzających. Można też pokusić się o piękne plafony wysokiej jakości w kolorze białym i srebrnym. Producent ma też coś dla wielbicieli lamp szynowych, a także modułów oświetlenia z kilkoma reflektorami. Kolorystyka jest klasyczna, biel i srebro oraz miedziane ruchome reflektory. Jeśli poszukujesz lamp innego typu jak stołowe czy wiszące, poznaj ofertę firmy pod innymi brand'ami, takimi jak: Endon oraz Interiors

. To szereg ciekawych lamp w stylu nowoczesnym oraz glamour.

Co warto wiedzieć o producencie lamp Saxby?

Firma Saxby działa od ponad 30 lat projektując i produkując oprawy świetlne do użytku domowego i komercyjnego. Głównymi celami producenta jest dostarczać jakość, wybór innowacyjność i świetną obsługę. Obecnie jest częścią grupy ENDON Lighting. Wraz z innymi markami tej grupy showroom producenta znajduje się w Leeds, natomiast nazwa pochodzi od małej miejscowości w Leicestershire w centralnej części Anglii. Firma oferuje doświadczenie w dostarczaniu rozwiązań używających oświetlenia w technologii LED zaprojektowanej na południowym wybrzeżu Wielkiej Brytanii. Zaawansowanie w technologii LED umożliwia zespołom designerów umożliwia nowoczesne podejście do projektu każdego produktu, doskonałe obmyślenie jego obudowy i funkcji. Bardzo ważna na w projektowaniu jest łatwość instalacji i użytku lamp. Producent rozumie, że czas to pieniądz i chce zapewnić najlepszą wydajność instalacji swojego produktu.

Dane kontaktowe - Saxby

Saxby - lampy i oświetlenie
Nazwa firmy: Saxby - National Lighting Company Ltd/Poole Lighting Ltd
Adres: Cabot Lane Creekmoor Poole Dorset BH17 7BY
Rok założenia: przed 1990
WWW: www.saxbylighting.com
Tel.: 0333 00 333 08
e-mail: sales@saxbylighting.com

Informujemy, iż firma Ardant Sp. ZOO dostarcza oryginalnych produktów marki Saxby. Prowadzimy sprzedaż na terenie całej Polski. Jeśli chcesz złożyć zamówienie na wybrane produkty, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta.

Wybieraj spośród wielu oryginalnych produktów marki Saxby i kup online.