newsletter

Otrzymuj newsletter

Zapisując się otrzymasz 30zł rabatu przy zakupach min. 300 zł.

Oświetlenie witrażowe od Interiors - lampy Tifanny

Producent Interiors 1900 oferuje piękne, stale modne lampy witrażowe oraz Kutani. Tego typu oświetlenie na pewno nie pasuje do każdego pomieszczenia. Wnętrze klasyczne o charakterze secesyjnym, wyposażone w antyki mogłoby pokusić się o lampę Kutani lub Tiffany, wszystko zależy od gustu właściciela. Secesyjne lampy to mocny akcent w pomieszczeniu, na pewno zwrócą na siebie uwagę. Nie musi to być klasyczna lampa stołowa, ale na przykład wiszący żyrandol czy plafon lub ciekawy kinkiet. Interiors 1900 to nie tylko jednak kolorowe witraże i malowana porcelana. W swojej kolekcji posiadają też lampy klasyczne, mniej rzucające się w oczy. Piękne, proste kształty dopełniające wnętrze, nie wysuwające się na pierwszy plan. Ciekawy design w połączeniu z najwyższej jakości materiałami potrafi zachwycać. Ze względu na specyfikę lamp są one dostępne tylko w wersji do wnętrz.

Poznaj historię marki Interiors i jej lampy witrażowe

Stworzona w 1983 roku firma projektuje i dostarcza lampy Tiffany’ego, Kutani oraz oświetlenie klasyczne. Jakości wykonania można pozazdrościć, ponieważ elementy zostały wykonane i połączone z największym pietyzmem. Producent wywodzi się z Wielkiej Brytanii. Lampy Tiffany’ego to lampy witrażowe, gdzie osobne szkiełka łączą się w określony kolorowy wzór. Ten styl to jeden z głównych trendów stylu secesyjnego. Kutani to chińska porcelana ozdobiona tradycyjnym malowaniem. Tradycyjnie wywodzi się z Japonii z miejscowości Kutani w prowincji Kaga. Ponad 30 letnie doświadczenie w branży powoduję, że firma jest wiodącym producentem lamp Tiffany’ego, które w całości są ręcznie robione. Malowanie lamp Kutani, również odbywa się ręcznie z największą dbałością o szczegóły. Lampy klasyczne są zrobione z doskonałej jakości materiałów. Jest to siostrzana marka Endon Lightning o innym profilu działalności. Niespotykany nigdzie indziej asortyment lamp znajdzie swoich amatorów zarówno w rodzimej Anglii jak i na całym świecie.

Dane kontaktowe - Interiors

Interiors - lampy i oświetlenie
Nazwa firmy: Interiors - National Lighting Company Ltd/Poole Lighting Ltd
Adres: Cabot Lane Creekmoor Poole Dorset BH17 7BY
Rok założenia: 1983
WWW: www.interiors1900.com
Tel.: 0333 00 333 08
e-mail: sales@poolelighting.com

Informujemy, iż firma Ardant Sp. ZOO dostarcza oryginalnych produktów marki Interiors. Prowadzimy sprzedaż na terenie całej Polski. Jeśli chcesz złożyć zamówienie na wybrane produkty, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta.

Wybieraj spośród wielu oryginalnych produktów i lamp Interiors - kup online.