newsletter

Otrzymuj newsletter

Zapisując się otrzymasz 30zł rabatu przy zakupach min. 300 zł.

Polska wyznacza trendy z lampami UMMO

Polski rynek oświetleniowy jest odpowiedzią na potrzeby najbardziej kapryśnych klientów z całego świata. Rodzimi projektanci i producenci oświetlenia dyktują trendy, wyznaczają nowe nurty i mają wielu naśladowców na każdym kontynencie. Najczęściej trendsetterami są młode marki, które na rynku pojawiły się stosunkowo niedawno. Co sprawia, że odnoszą tak spektakularne sukcesy, są rozpoznawane i cenione? Po pierwsze przede wszystkim zespół, złożony z ludzi z pasją, odwagą i talentem. Ponadto najwyższa jakość produktów i dbałość o każdy, nawet najmniejszy element, to komponenty, za które polskie marki są cenione i rekomendowane przez swoich partnerów i kontrahentów.

Wizytówka firmy UMMO

Ponad 30 modeli lamp zaprojektowanych przez markę UMMO to połączenie klasyki, ponadczasowego minimalizmu i wyrafinowanego designu. Mleczne, szklane klosze zawieszone na kontrastowej, czarnej, metalowej konstrukcji to znak rozpoznawczy marki UMMO. Stylowe lampy wiszące, plafony, lampy stołowe i kinkiety, których uniwersalna forma znajdzie zastosowanie w każdym wnętrzu dając nieskończenie wiele możliwości łączenia poszczególnych modeli i aranżowania przestrzeni w niebanalny sposób. Zalet lamp UMMO jest multum, jednak nie trzeba się w tym temacie szczególnie rozpisywać, produkt broni się sam swoją jakością i klasą. Sferyczny kształt kloszy połączonych ze sobą w różnych konfiguracjach, to synonim wymownej klasyki i elegancji w nowoczesnym, minimalistycznym wydaniu. Szeroki wybór lamp w poszczególnych kolekcjach jak Kuul czy Borra, daje możliwość tworzenia w pomieszczeniu kilku, spójnych ze sobą, punktów świetlnych. To urozmaici przestrzeń i nada jej wyjątkowego wyrazu oraz podkreśli te elementy aranżacji, które warte są wyeksponowania. Może to być mebel, obraz lub lustro. Baw się światłem, wybieraj oryginalne oświetlenie z oferty UMMO, które dodatkowo jest w atrakcyjnej cenie. To luksus, na który Cię stać.

Dane kontaktowe - Ummo

Ummo - lampy i oświetlenie
Nazwa firmy: Ummo
Adres: ul. Nowodworcowa 15, 81-581 Gdynia, Polska
Rok założenia: b.d.
WWW: www.ummo.pl
Tel.: +48 500 012 457
e-mail: info@ummo.pl

Informujemy, iż firma Ardant Sp. z o.o. dostarcza oryginalnych produktów marki Ummo. Prowadzimy sprzedaż na terenie całej Polski. Jeśli chcesz złożyć zamówienie na wybrane produkty, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta.