newsletter

Otrzymuj newsletter

Zapisując się otrzymasz 30zł rabatu przy zakupach min. 300 zł.

Aranżowanie oświetlenia &Tradition

Projektanci wnętrz doskonale łączą ze sobą różne rodzaje dodatków, formy oświetlenia z określonym stylem w jakim urządzone jest mieszkanie tak, aby tworzyło spójną, funkcjonalną i przyjazną całość. Oczywiście możesz zdać się tylko i wyłącznie na swój gust, bo przecież tylko Ty najlepiej wiesz czego potrzebujesz. Jeśli staniesz przed wyborem pamiętaj, że najbezpieczniejszym kierunkiem jest klasyka.

Klasyka przyszłości od Tradition

Jeśli cenisz sobie właśnie klasykę, ale koniecznie połączoną z wysoką jakością materiałów oraz solidnym wykonaniem, to mamy dla Ciebie Ferrari wśród lamp. Zaprojektowana w 1968 roku dla branży hotelarskiej lampa Flowerpot w wielkim stylu weszła na salony by dumnie rozświetlać wnętrza wielkich posiadłości i prywatnych domów. Przekazywana z pokolenia na pokolenie ikona w stylu retro, znalazła uznanie wśród szerokiego grona klientów z całego świata. W 2010 roku powstała duńska firma & Tradition, której założeniem było odtworzenie klasycznych lamp Flowerpot projektu Vernera Pantona. Z szacunku do tradycji, zachowując ducha przeszłości powstała klasyka przyszłości. Nowa odsłona lampy Flowerpot to jakość i prestiż w wielu odsłonach kolorystycznych. Szeroki wachlarz barw sprawia, że dopasują się do każdego, nawet najbardziej wymagającego wnętrza. Możliwość łączenia ze sobą różnych wariantów kolorystycznych, współgrających z kolorystyką wnętrza może dać zupełnie niesamowity efekt.

&Tradition to lampy tworzone z pasją

Obok klasycznych perełek z połowy stulecia, firma ma na swoim koncie także dzieła współczesnych artystów i projektantów międzynarodowych uznanych na całym świecie. Wizją &Tradition jest stworzenie świadomego, wygodnego i pięknego oświetlenia. Dzięki pełnemu pasji podejściu i przemyślanej strategii, firma jest w stanie zaoferować produkty o trwałych cechach, które łączą ludzi i miejsca. Odpowiedzialność społeczna i zrównoważony design odgrywają dużą rolę w procesie planowania i tworzenia przez firmę nowych kolekcji. A co jest priorytetem tego producenta? Jakość nie ilość. &Tradition to firma której możesz zaufać. W ofercie znajdziesz produkty tworzone z pasją i szacunkiem do tradycji. Ponadczasowa kolekcja lamp Flowerpot zawiera w sobie zarówno lampy sufitowe, stojące jak i kinkiety. Możliwość skomponowania ze sobą kilku wariantów oświetlenia, pozwoli stworzyć niepowtarzalną kompozycję, przyjemną atmosferę i wyjątkowy nastrój. Nie ograniczaj się zatem tylko do tradycyjnego żyrandola na suficie, baw się światłem, odkrywaj nowe możliwości swojego wnętrza, kreuj przestrzeń. Szeroka gama kolorystyczna daje Ci nieskończenie wiele możliwości połączenia. Ale firma &Tradition to nie tylko Flowerpot, to ogromny wybór oświetlenia z duszą, które zabierze Cię w podróż do przeszłości, ale także futurystyczne formy do loftowych i minimalistycznych wnętrz. Stwórz przestrzeń z osobowością, spersonalizowaną na Twoje potrzeby.

Dane kontaktowe - &Tradition

&Tradition - lampy i oświetlenie
Nazwa firmy: &Tradition
Adres: Kronprinsessegade 4, DK–1306 Copenhagen
Rok założenia: 2010
WWW: www.andtradition.com
Tel.: +45 39 20 02 33
e-mail: webshop@andtradition.com

Informujemy, iż firma Ardant Sp. z o.o. dostarcza oryginalnych produktów marki Tradition. Prowadzimy sprzedaż na terenie całej Polski. Jeśli chcesz złożyć zamówienie na wybrane produkty, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta.