newsletter

Otrzymuj newsletter

Zapisując się otrzymasz 30zł rabatu przy zakupach min. 300 zł.

Dodatki Thoro grają pierwsze skrzypce

Dodatki i dekoracje do wnętrz naszych domów niegdyś były subtelnymi akcentami ustawionymi na komodzie, klasycznymi bibelotami, których cechą charakterystyczną była wszechobecność. Niemal w każdym domu odnajdowaliśmy ten sam wazon, figurkę, lampkę nocną czy obraz. Nie wynikało to bynajmniej z braku pomysłu na aranżację, ale z uporczywego wzorowania się na sztampowych, przykładowych aranżacjach w magazynach wnętrzarskich czy programach o urządzaniu mieszkania. Do niedawna mieszkania urządzone w tożsamym stylu wyglądały jak z jednej matrycy, bez charakteru i bez duszy. Jednak nasze myślenie o organizowaniu i personalizowaniu przestrzeni osiągnęło wyższy level i coraz częściej jesteśmy w stanie wyrazić siebie i swoje potrzeby poprzez kreowanie swojego otoczenia. A najchętniej wyrażamy siebie poprzez dodatki, które z subtelnych dekoracji i delikatnych akcentów, stały się głównymi elementami dekoracyjnymi. Grają pierwsze skrzypce, skupiają na sobie całą uwagę, zachwycają.

Wymowne w swej minimalistycznej formie oświetlenie Thoro

Stonowane, ale ekspresyjne, utrzymane w duchu minimalistycznego, skandynawskiego stylu, co oznacza, że piękno idzie tu w parze z funkcjonalnością. Co je wyróżnia? Wszystko. Są efektowne, zaskakujące i niebywale wymowne. Oparta na konstrukcji koła kolekcja Sirkel to rodzina metalowych lamp w różnych wielkościach. Banalna, a jednak wyjątkowa w swej prostocie. Metalowe szprychy przecinają światło, tworząc piękną iluminację we wnętrzu. Lampa będzie pięknie prezentować się nad stołem w jadalni czy nad wyspą kuchenną, jej uniwersalna forma będzie współgrać z wnętrzem w każdym stylu, od loftowego, przez klasyczny, po boho czy vintage. Nowoczesna lampa Rana, to geometryczna, czarna baza połączona z dwoma punktami świetlnymi. Co jest jej atutem? Wielkość. Ogromny metalowy kwadrat zawieszony w centralnym punkcie salonu robi niesamowite wrażenie i nadaje wnętrzu klasy. Ta lampa to synonim luksusu i dobrego gustu.

Dane kontaktowe - Thoro

Thoro - lampy i oświetlenie
Nazwa firmy: Thoro
Adres: ul. Władysława Łokietka 35, 64-840 Budzyń, Polska
Rok założenia: b.d.
WWW: www.thoro.pl
Tel.: +48 533 633 305
e-mail: biuro@thoro.pl

Informujemy, iż firma Ardant Sp. z o.o. dostarcza oryginalnych produktów marki Thoro. Prowadzimy sprzedaż na terenie całej Polski. Jeśli chcesz złożyć zamówienie na wybrane produkty, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta.