newsletter

Otrzymuj newsletter

Zapisując się otrzymasz 30zł rabatu przy zakupach min. 300 zł.

25 lat temu główny zakład produkcyjny przeniósł się do Polski i wtedy firma zaczęła nowy rozdział w swojej historii. Norlys jest swoim sterem i okrętem, posiada własną odlewnię aluminium, dział pras do produkcji opraw stalowych, dział ocynkowni ogniowej, dział obróbki, malarnię proszkową oraz wydziały montażu. Ale dumą firmy jest własne Laboratorium Badawcze wyposażone w specjalistyczny sprzęt najwyższej klasy do badań opraw oświetleniowych. Dzisiaj Norlys Polska to ponad 15 000 m2 powierzchni produkcyjnej, 21 wydziałów, 300 wykwalifikowanych pracowników. Ponadto firma może pochwalić się także ekologicznymi rozwiązaniami w produkcji i dostosowaniem swoich modeli lamp do innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie światła - modułów LED.

Światło w ogrodzie od Norlys

Zaprojektowanie wymarzonego ogrodu wymaga od nas czasu, kreatywności i energii. Poprzez urzeczywistnianie swoich pomysłów i przeniesienie ich z kartki papieru w realną przestrzeń, wyrażamy siebie. Masz już swój zielony azyl, który jest miejscem idealnym do relaksu, daje Ci poczucie komfortu i pozwala odetchnąć? Jednak soczysta zieleń trawy i kolorowe rabaty kwiatowe znikają za ciemną zasłoną, kiedy tylko zapada zmrok? Jeśli Twój ogród po zmroku staje się bezużyteczny, to bezwzględnie musisz wprowadzić do swojej zielonej scenerii światło. Delikatne, rozproszone promienie ciepłego światła lamp, pięknie rozświetlą Twoją przydomową przestrzeń, dając Ci poczucie bezpieczeństwa i nadając nowego, spektakularnego charakteru przestrzeni. Efektowne oświetlenie potrafi wydobyć z ogrodu nowe oblicze, stworzyć niepowtarzalny nastrój, którym możesz upajać się w długie wieczory.

Wysoka jakość oświetlenia Norlys

Lampy firmy Norlys to najwyższa jakość produktów i szeroki asortyment, który sprosta wymaganiom tych najbardziej kapryśnych klientów. Słupki ogrodowe, kinkiety elewacyjne czy żyrandole zewnętrzne, każda propozycja wykonana jest z solidnych i trwałych materiałów, a różnorodność form i styli jest imponująca i pozwoli dobrać lampy do każdej aranżacji. Kolekcja Lund to niezwykle efektowne oprawy w stylu retro. Dwupunktowa lub pojedyncza latarnia ogrodowa z teleskopową podstawą, to propozycja dla miłośników klasy i wymownych dodatków z duszą, które opowiadają nam historie z przeszłości. Z tej samej kolekcji mamy możliwość dobrania kinkietów, które dopełnią aranżację, podkreślając wyjątkowość przestrzeni, nadając jej głębi i zupełnie nowego oblicza z charakterem. Kolekcja Asker to już zupełnie inna bajka. Futurystyczne, proste i geometryczne w swej formie słupki, latarnie i kinkiety ogrodowe, sprawdzą się w nowoczesnym otoczeniu domu, zaaranżowanym w minimalistycznym stylu. Ta oszczędna w swej formie, ale wymowna propozycja, zdecydowanie przypadnie do gustu wszystkim wymagającym klientom, którzy lubią luksus i nowoczesny, surowy styl.

Dane kontaktowe - Norlys

Norlys - lampy i oświetlenie
Nazwa firmy: Norlys Sp. z o.o.
Adres: ul. Zawiszy Czarnego 7, 33-300 Nowy Sącz
Rok założenia: 1953 rok w Norwegii, 1997 w Polsce
WWW: www.norlys.pl
Tel.: +48 18 444 21 11
e-mail: norlys@norlys.pl

Informujemy, iż firma Ardant Sp. z o.o. dostarcza oryginalnych produktów marki Norlys. Prowadzimy sprzedaż na terenie całej Polski. Jeśli chcesz złożyć zamówienie na wybrane produkty, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta.