newsletter

Otrzymuj newsletter

Zapisując się otrzymasz 30zł rabatu przy zakupach min. 300 zł.

Oświetlenie Monnarita wykonane z miłością

Ta marka, która projektuje i ręcznie wykonuje lampy tylko z naturalnych, przyjaznych środowisku materiałów. Firma priorytetowo traktuje zmniejszenie śladu węglowego w środowisku i wybiera do produkcji metodę „zero waste”, a także ma na celu zrównoważony rozwój. To ukłon w stronę naszej Matki Ziemi. Z całkowicie naturalnych, szybko rosnących i odnawialnych źródeł takich jak rattan, kokos, bambus czy trawa morska tworzą spektakularne i bardzo efektowne oświetlenie. Firma powstała w Niemczech w 2018 roku, jednak szybko rozszerzyła swoją działalność na całą Europę i błyskawicznie zyskała miano godnego zaufania, partnera, który dostarcza wysokiej jakości, ręcznie wykonane dzieła sztuki. W 2022 roku firma nadal kontynuowała eksploatację zyskując uznanie odbiorców w USA. Dostarcza swoje produkty do hoteli, kawiarni i mieszkań zaaranżowanych w dowolnym stylu. Wizytówką firmy, oprócz oświetlenia, są także meble rattanowe, niezwykle trwałe, estetyczne i funkcjonalne. Cały proces tworzenia mebli i oświetlenia jest nadzorowany, od projektu, poprzez wykonanie, dystrybucję i transport. Markę Monnarita tworzy wyjątkowy zespół złożony z młodych, dynamicznych ludzi, których łączy niezwykły talent, miłość do natury, podróży oraz pasja do tego rodzaju rzemiosła.

Lampy Monnarita w zgodzie z naturą

Lampy z naturalnych materiałów wyróżniają się ekspresyjną formą i wyjątkowo oryginalnym designem. Mają nowoczesny, ale zarazem ponadczasowy, uniwersalny wygląd, są bardzo funkcjonalne i niezaprzeczalnie piękne. Oferta skierowana jest dla osób, które chcą zaprosić naturę do swojego domu. Przywołują dalekie egzotyczne kraje, nawiązują do elementów przyrody - fauny i flory, zachwycają. Lampy z kolekcji Bamboo Elle, to efektowne bambusowe klosze, swym kształtem przypominające muszle. Harmonijny, opływowy kształt klosza, który rozprasza światło w różnych kierunkach, daje niesamowity efekt, który nada każdemu pomieszczeniu wyjątkowego charakteru. Lampa wisząca Shell to synonim doskonałości formy i precyzji wykonania. Wielki rattanowy klosz w kształcie głębokiego kosza, wypełnionego sznurami naturalnych muszli, to niesamowite dzieło ludzkich rąk, które urzeknie niejednego pasjonata piękna i natury. W ofercie znajdziemy także wiele wyplatanych, ażurowych kloszy, które efektownie rozpraszają światło i ocieplają wnętrze. Każda z lamp ma swoją fascynującą osobowość, która przyciąga uwagę i skłania do refleksji.

Dane kontaktowe - Monnarita

Monnarita - lampy i oświetlenie
Nazwa firmy: Monnarita
Adres: ul. Stefana Batorego 18, 77-300 Człuchów
Rok założenia: 2018
WWW: www.monnarita.pl
Tel.: +48 514985295, +48 535516477
e-mail: info@monnarita.pl

Informujemy, iż firma Ardant Sp. z o.o. dostarcza oryginalnych produktów marki Monnarita. Prowadzimy sprzedaż na terenie całej Polski. Jeśli chcesz złożyć zamówienie na wybrane produkty, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta.

Wybieraj spośród wielu oryginalnych produktów marki Monnarita i kup online.