Lampy Ledea

Producent Ledea w swojej ofercie posiada bardzo ciekawe modele lamp wiszących. Nie można ich znaleźć nigdzie indziej, bowiem są to oryginalne i unikatowe egzemplarze w bardzo nowoczesnej formie. Oświetlenie Ledea to proste modele, gdzie zdobieniem będą dekoracyjne żarówki lub obręcze wokół źródła światła. Ciekawa jest również kolorystyka - szarości oraz złoto, które wcześniej spotykało się głównie w stylistyce klasycznej. Tutaj lampy w kolorze złota z pewnością stanowić będą dodatkową ozdobę kuchni, sypialni czy salonu. Jeśli lubisz komplety, Ledea posiada ich kilka, dzięki czemu nie musisz dobierać pozostałego typu oświetlenia u innych producentów. Poznaj całą ofertę lamp Ledea i zamawiaj online.

Wybrane lampy wiszące Ledea - TOP3

Na uwagę zasługuje tutaj oświetlenie wiszące. Ciekawym i coraz bardziej popularnymi modelami są lampy o wyglądzie wiszących tub jak cała kolekcja Austin lub lampy z obręczami wokół żarówki jak Eerie. Zasługują one na uwagę również ze względu na atrakcyjną cenę jednak należy mieć na uwadze, że lampy sprzedawane są bez żarówek. Do zakupionych modeli możesz jednak dobrać zupełnie inne, które Twoim zdaniem jeszcze bardziej poprawią design samej lampy jak i pomieszczenia, w którym będzie zamocowana. Ciekawymi egzemplarzami oświetleniowymi będą również te całkiem ledowe jak Berloz oraz Davos. Źródłem światła w tym przypadku są taśmy ledowe, które w innowacyjny sposób oświetlają przestrzeń wokół lampy. Lampy Ledea to kilkadziesiąt produktów, które szybko przejrzysz i wybierzesz coś dla siebie.

Dekoracyjne szklane klosze w lampach Ledea

Jeśli przyjrzysz się bliżej lampom Ledea to trafisz na kilka unikatowych modeli z ciekawie kolorowymi kloszami. Mowa tutaj o kolekcji Lukka, Fiuggi i Berloz. To nie tylko lampy wiszące, ale także kinkiety i lampy stołowe. Klosze dostępne są w kolorach szarych jakby przyciemnianych, błękitnych, różowych i brązowych, czerwonych i żółtych. Nie są one okrągłe jak kule, ale posiadają oryginalny kształt - nieco spłaszczone, podłużne. Są to modele wyposażone w zintegrowane źródło światła led, do których nie potrzebujesz już żarówek. Klosze bowiem są pełne i zamknięte. Przejrzyj lampy Ledea w naszym sklepie i zamów online. Posiadamy atrakcyjne ceny oraz jasną politykę zwrotów. Jeśli brakuje ci większej ilości szczegółowych informacji, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Dane kontaktowe - Ledea

Ledea - lampy i oświetlenie
Nazwa firmy:Luno S.A.
Adres:ul. Pańska 98/15, 00-834 Warszawa, Polska
Rok założenia:2018
WWW:www.lampyledea.pl
Tel.:+48 508 067 990
e-mail:biuro@lunosa.pl

Informujemy, iż firma Ardant Sp. ZOO dostarcza oryginalnych produktów marki Ledea. Prowadzimy sprzedaż na terenie całej Polski. Jeśli chcesz złożyć zamówienie na wybrane produkty, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta.

Wybieraj spośród wielu oryginalnych produktów marki Ledea i kup online.