newsletter

Otrzymuj newsletter

Zapisując się otrzymasz 30zł rabatu przy zakupach min. 300 zł.

Kolorowe kable elektryczne do żarówek i lamp

To chyba najtańszy sposób na oświetlenie salonu i innych pomieszczeń w naszym mieszkaniu. Wystarczy znaleźć kolorowy przewód elektryczny, niedużą rozetkę czy podsufitkę, do tego oprawkę na żarówkę i ciekawa lampa wisząca jest gotowa. To chyba szybki sposób na to by samodzielnie stworzyć oświetlenie swojego domu. Równie ważną kwestią do takiego modelu ręcznie robionej lampy będzie sama żarówka dekoracyjna. Tych również na naszym rynku pojawiło się bardzo wiele - ze zdobionymi żarnikami LED, lekko świecącymi drucikami, z przeróżnymi kształtami szkła. Lampy z kolorowych kabli z dołączonymi żarówkami idealnie wkomponują się do stylu skandynawskiego. Te do pokojów dziecięcych powinny być raczej kolorowe - czerwone, żółte, zielone czy różowe. Sprawdź ofertę marki Kolorowe Kable i zamów gotowy zestaw z ciekawymi zdobieniami.

Kolorowe kable w oplocie - jakie wybrać?

Kable elektryczne używane do produkcji oświetlenia nie zawsze muszą posiadać oplot. Tworzywo, które je pokrywa może mieć swój własny docelowy kolor. Jednak ładniej wyglądają przewody w tak zwanym oplocie. Oplot to swojego rodzaju obszycie przewodu elektrycznego interesującym nas kolorem tkaniny, albo pleciona z kilku kolorów jednocześnie dając wzory i zdobienia. Takie Kolorowe Kable w oplocie oferujemy w naszym sklepie z gotowymi już zestawami. Zapoznaj się z całymi kolekcjami dostępnymi na Ardant i zamów przez Internet!

Dane kontaktowe - Kolorowe Kable

Kolorowe Kable - lampy i oświetlenie
Nazwa firmy: Kolorowe Kable
Adres: ul. Karpińskiego 10A/18, 81-173 Gdynia, Polska
Rok założenia: b.d.r.
WWW: www.kolorowekable.pl
Tel.: +48 505 997 602
e-mail: sklep@kolorowekable.pl

Informujemy, iż firma Ardant Sp. ZOO dostarcza oryginalnych produktów marki Kolorowe Kable. Prowadzimy sprzedaż na terenie całej Polski. Jeśli chcesz złożyć zamówienie na wybrane produkty, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta.

Wybieraj spośród wielu oryginalnych produktów marki Kolorowe Kable i kup online.