newsletter

Otrzymuj newsletter

Zapisując się otrzymasz 30zł rabatu przy zakupach min. 300 zł.

Wybrane modele lamp od producenta Kaja

Firma Kaja bez chwili wytchnienia wprowadza coraz to ciekawsze produkty oświetlenia do swojego katalogu i kolekcji. Odnajdujemy tu nie tylko produkty klasyczne, ale bardzo dużo modnych i ciekawych lamp nowoczesnych. Kaja wychodzi naprzeciw swoim klientom i oddaje do użytku bardzo ciekawe modele lamp industrialnych i retro. Są to lampy wiszące oraz żyrandole wykonane ze stali, wszystko zdobione ciekawymi kształtami i formami - okręgi, kwadraty, prostokąty. Oprócz lamp z przeznaczeniem do salonu czy pokoju, znajdą się również klasyczne i bardziej nowoczesne kinkiety i plafony. Ten typ oświetlenia z pewnością pięknie będzie się prezentował w łazienkach. Nie zabraknie tutaj modeli z przeznaczeniem do pokojów dziecięcych. Kolorowe lampy takie jak Motylek, Żyrafka czy Tedy, na pewno przypodobają się niejednej dziewczynce lub chłopcu.

Lampy stojące od firmy Kaja

Częstymi i docenianymi produktami firmy Kaja są lampy stojące - stołowe oraz podłogowe. To nowoczesne egzemplarze, które idealnie wpiszą się do salonów, sypialni oraz pokojów młodzieżowych. Estetyczne wykonanie oraz atrakcyjna cena to główne atuty, które przemawiają za lampami Kaja. Zapoznaj się z całym asortymentem oświetlenia tego producenta i zrealizuj zakupy w naszym sklepie otrzymując dodatkowe rabaty. Poniżej znajdziesz więcej danych o firmie.

Dane kontaktowe - Kaja

Kaja - lampy i oświetlenie
Nazwa firmy: Kaja
Adres: Łyski 1 B k. Białegostoku, 16-070 Choroszcz, Polska
Rok założenia: 1990
WWW: www.kaja.com.pl
Tel.: +48 85 713 14 00
e-mail: biuro@kaja.com.pl

Informujemy, iż firma Ardant Sp. ZOO dostarcza oryginalnych produktów marki Kaja. Prowadzimy sprzedaż na terenie całej Polski. Jeśli chcesz złożyć zamówienie na wybrane produkty, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta.

Wybieraj spośród wielu oryginalnych produktów marki i kup lampy Kaja.